Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom notranji arhitekt -oprema- priporočila

notranji arhitekt -oprema- priporočila

Prosila bi vas za priporočila kakšnega arhitekta za notranjo razporeditev opreme. lokacija LJ z okolico.
Tisto kar sem našla na forumu Gradimo,…sem že kontaktirala (večinoma je govora o 2 ponudnikih)

hvala v naprej

Razen Modiceve Špele je v Lj. po izkušnjah forumovcev dobra tudi Romana Pleteršek.

Mi smo bili zadovoljni s Kristino Ježek. http://www.studiojezek.si/

nova
Uredništvo priporoča

Moja izkušnja s to arhitektko je izjemno slaba. Gospa Tina Ježek poleg tega, da poskuša prodati izdelke svojih dobaviteljev (na primer izjemno drage tapete – 90 EUR/m2), za moje pojme že dolgo ni bila v stiku s svojo stroko. V izdelavo sem ji dala ureditev celotnega stanovanja 60 m2, razen kopalnice. Plačala sem avans (50 % vse vrednosti projekta). Ker se še tik pred koncem dogovorjenega roka ni zgodilo skoraj nič, razen treh žalostnih tloristnih izrisov, (take, kot smo risali proti koncu osnovne šole), jo vprašam kdaj bom dobila 3D izrise. Odgovor je bil v smislu: “Kaj je to 3D izris?” in prilepljena slika, “če morda želim nekaj takega?” (žalostna slika 3D izrisa). Gospa je seveda brez sramu pobrala avans, z obrazložitvijo, da je za njene pojme opravila večino dela.
To sem napisala zato, da še kdo ne nasede tej arhitektki, ker sem se za njo odločila po priporočilih iz forumov. Če vas vseeno mika izkusiti njeno “strokovnost”, pa vam predlagam – nobenih avansov.
To sem napisala zato, da še kdo ne nasede tej arhitektki, ker sem se zanjo odločila po priporočilih iz forumov. Če vas vseeno mika izkusiti njeno “strokovnost”, pa vam predlagam – nobenih avansov.
Po dveh mesecih imam vse 3D izrise, z vso notranjo opremo, vključno z vrhunskimi tapetami, ki so še vedno veliko cenejše kot od Ježkove. Nekateri vrhunski strokovnjaki so pripravljeni narediti brezplačne 3D izrise in ti brezplačno tudi odlično svetovati, preden se odločiš za sodelovanje z njimi. Pri meni so se ti izkazali za daleč najboljše rešitve. Seveda tega nisem in ne bom izkoriščala in iskala drugje morda cenejše možnosti, ker cenim njihovo delo.

New Report

Close