Najdi forum

odločili smo se za demit fasado debeline 10 cm. kakšne so cene? komplet z zaključnim slojem

imamo eno ponudbo 40 € m2 a je drago?

Od kje pa si?
Se mi zdi, da je pa to malo našihnjena cena. Mislim, da je realna cena vključno z odrom od 33 do 35€/m2 + ddv

koroška

nova
Uredništvo priporoča

Ravno delajo pri nas oz. zaključujejo.Cena 10cm z odrom je 36.5 eur brez ddv.Izbrali smo pa pooblaščenega za Demit.

Pogledal sem še ostale predračune in so vsi skoraj enaki…od 36-38 eur/m2 z odrom brez ddv.Sem pa iz LJ…če to kaj vpliva na ceno.

ja mislim da je ljubljana dosti dražja od koroške, tako, da je za vaš konec cena sprejemljiva..pri nas imajo po 29 e kvadrat.zdaj smo dobli enega in nam jutri začne delat…je pa okrog 200m2 fasade in se kar pozna pri € od prejšnjega ponudnika

10cm stiropora pa zaključni sloj….brez ddv 30€ ponudba julij 2007. Vgradnja polic zastonj.

A je pri atrijski hiši, kjer je max. višina stene 3 m tudi potreben oder? Je velika razlika v ceni, če ni odra?

Oder so meni računali po 4.5 eur na m2 fasade.Ena ponudba je bila tudi 4 eur.

oder je kar veliko ja… če je nizka hiša ga mogoče sploh ne boste rabli

zdravo!

zanima me če ima kdo kakšne prospekte, oz opise kakšna barva fasade je najprimernejša ??
hiša je velikost 13 m X 15 m (z zimskim vrtom), dve etaži plus mansarda z strešnimi okni.
okni so beli, streha bordo rdeča- jeklena.
Prosim vas za kakšen nasvet kakšen ton barve izbrati???
da je najprimernejša, ja hiša je na podeželju.

Hvala vam in lep dan!

mi imamo atrijsko, smo sami delali, pa ni bilo treba odrov. samo ene deske smo si povprek postavili, da je šlo višje bolj “komot”. če imaš komot izvajalca, veš da ti bo podturil, vse morajo pokasirati. enim pri nas so ga tudi postavljali za atrijsko nizko. ne vem čemu. verjetno zaradi dnarja.

lp.
izvajamo fasade ter tudi druga zaklučna dela!
če vas kaj zanima glede cen ali nasvetov glede pleskarskih ali fasadnih del,mi
pošlite mail na: [email protected] ali me pokličite na tel:040-736-384
internetna stran http://penzl.najhitrejsi.com/ ( štajerska)

lp:Plohl Sandi

O, penzl, tale spletna stran je pa kriza, koliko napak!!!

Hoj penzl, sorry, ampak mene bi taka stran prej odvrnila kot pritegnila.

Dej no, popravi vsaj najočitnejše slovnične napake (okvarjamo = ukvarjamo, materjal = material, delami = deli in še bi našteval).

Kriza še ni izgovor za šlamparije …

LP

toplotnoizolativni fasadni sistem z zaključnim slojem 30€ /1m
lp marjan

najbolje je narediti barvno študijo in se takrat odločiti za barvne tone
lp Marjan TM FASADNI SISTEMI -TITAN

Cena toplotnoizolativne fasade deb.10cm 39€/ m2
lp

JA CENA SE VRTI OKROG 30€ /M2—–LP TM

New Report

Close