Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom GLOBINSKI SESALEC, NOVEGA POTREBUJEM- VORWERK, KAJ IMATE VE??

GLOBINSKI SESALEC, NOVEGA POTREBUJEM- VORWERK, KAJ IMATE VE??

15 let sem imela odličen sesalec vorwerk, globinska krtača delala enkratno, bikser za parket enako, zdaj pa je globinc ponagajal in ne bom šla v popravilo, ker se je že kvaliteta in design novega sesalca vorwerk zelo spremenil. Kupila bi novega, pa nimam pojma koliko je zdaj.

Ta sesalec mi je vredu zato, ker ga le vključim in lahko že sesam. Doma ima še igeo 2000 in seveda je super, toda to ni sesalec za vsak dan, enkrat na mesec že ne rečem, drugače pa je preveč dela z njim predno začneš sesati.
katere globince pa imate vi, da so res odličini, počistijo vso svinjarijo z pršicamo vred…mogoče pa kupim kaj drugega in ne več vorwerk.

Hvala za vsak namig, najbolj bom pa vesela nove cene za vorwerk komplet, globinska krtaca… hvala in LP.

Cene za vorwerka ne poznam. Sem ga pa jaz vzela cca. dve leti nazaj v neki kao akciji staro za novo – ti njim starega in pri novem ti tako dajo nek popust. Vem, da to prakticirajo še sedaj, večkrat jih lahko vidiš v Cityparku, ko imajo predstavitve (na hodniku, nazadnje sem jih videla pri trgovini Morgan).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Nov sesalec Vorwerk stane cca 1000 eu v gotovini,s tem da dobiš zraven polno pripomočkov od praškov do spodnjih krtačk(kobold 2 kom za parket in tepih).
Ni ga čez Vorwerka.

jaz imam 15 let star worverk in res je noče se pokvariti, da bi si končno kupila nov sesalec, ki pa sigurno nebi nikoli več bil worverk. Preplačano! Ko so ga prodajali, so garantirali, da je to za 2 generaciji, sedaj pa nonstop nekaj dragega dokupujem skratka nikoli več worverk!

Jaz imam vorwerk. Če katera mogoče rabi dodatek za mokro pomivanje tal. Meni ne pride prav in bi prodala.

Jaz imam vorwerk. Če katera mogoče rabi dodatek za mokro pomivanje tal. Meni ne pride prav in bi prodala.

New Report

Close