Najdi forum

HYLA sesalnik

Tiste, ki ste ta sesalnik kupile pred kratkim…kakšna je sedaj cena? Zanima me samo sesalnik, brez dodatkov za mokro čiščenje tepihov…hvala.

Vidim, da nihče ni odgovoril, tole sem našla nekje drugje, ker tudi mene zanima cena:
Kupil sem pred dvemi leti in cena ni bila ravno med nizjimi (nekje med 550-600 zdajsnjih EUR, je pa model z vsemi dodatki). Ko odstejes denar, jse zdi kar drago, samo od takrat nobenega problema, dela ko mina. Smo pa ze prej, ko sem bil se pri starsih imeli doma Hylo (prejsnji model) vec kot 5 let in nikoli nobenih problemov. Toplo priporocam.

Mi jo imamo več kot deset let in sedaj pa res že nekam čudno tuli in jo bo počasi potrebno zamenjati za novo. V kolikor menjaš staro za novo, dobiš še en dodaten popust.
LP

probajte PRO-AOUA večnamenski pripomoček na osnovi vodnega filtra…

nova
Uredništvo priporoča

Hyla je zakon.

Spomladi so imeli hišni sejem in je res klasa. Saj sploh nisem vedel, da je naše.
Če kupujete vodni sesalec, je nujno preveriti tudi tega. Je pa zadnji model precej dražji!?

Že 20 let sem zastopnik Hyle in rad slišim pohvale,sicer sem pa v stroj prepričan še posebej v novi GST model……..
Kupci, ki so pred 15 ali več leti kupili Hylo ostajajo stranke in se odločajo za varianto “staro za novo”.

Imao ga 15 let. Super zadovolnji.

Kaj pomeni “staro za novo ” v cenovnem smislu ?

Marjana

Pozdravljen SAVO.

Predvidem, da si tisi, ki je tudi meni pred leti (cca 18) prodal sesalec HYLA. Zelo sem bila zadovoljna z njim. Bi pa sedaj kupila novega.

Lep dan vsem.

pozdravljen

vidim da ste zastopnik za hylo. prosim če mi lahko daste vaš mail, ker bi vas rada nekaj vprašala.

zelo lepo bi vas prosila, če bi bili tako dobri in mi tako naredili veliko uslugo.

hvala saša

Se opravičujem za spregledano. Če so kakšna vprašanja odgovorim z veseljem, če ne se pa še enkrat opravičujem za spregledano…

Se opravičujem za spregledano. Če je še karkoli aktualno se javite (041 646 651)

Meni je Hyla tudi super, a sem v dilemi, ce res dati 1.800€, kot stane sesalec GSt in elektricna krtaca..
Kaksna pa je razlika med NST, ki ima se nekako sprejemljivo ceno?
lp

New Report

Close