Najdi forum

KIRBY sesalec

Bila sem na predstavitvi tega sesalca. So me navdušili, tudi kar prepričali.

Me zanima, že ima katera? Izkušnje?

Lp

Imam ga že nekaj let. Nikoli več ga ne bi kupila, ker je:
– predrag,
– pretežak za delo (sesanje) z njim,
– zamuden pri sestavljanju dodatkov in predvsem neuporaben (z peno čiščenje sedežne, …).
Edini plus mu lahko dam pri turbo krtači za tepihe in to je vse.

Hudo mi ga je zavreči, ker je bil in je še vedno predrag, zato komaj čakam, da “crkne” in si lahko kupim novega.

Lp

Res gre težko delat? Dans se mi ni zdelo, ima zadaj menda neki pogon, pa gre praktično sam, kot robot. Težki se mi tudi ni zdel pretirano. Jaz bi itak ga imela skozi sestavljenega, pa v kotu postavljenega.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam da je absolutno predrag, ga je še mami kupila za svoje stanovanje, zdaj ga pa imam jaz ampak je res, samo globinska krtača je dobra. Pa tudi vrečke so kar drage jo pa moraš menjat vsaj na 14 dni, ker drugače pa smrdi ven.Tako je, jaz ga ne bi kupila ampak ker ga že imam ga pa tudi ne bom vrgla stran vsaj dokler se kaj ne pokvari,ker rezervni deli so tudi precej zasoljenih cen. Se je pri kablu neki precvikalo pa bi bilo 90 evrov, je pa mož popravil pa je čist ok. Lep strpen dan vsem

Za ta denar bi moral sam zlesti iz omare, sam posesati pa še pospraviti bi se moral sam.
Dober a absolutno predrag.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Jaz ga imam že ene 15 let in sem z njim zelo zadovoljna.
Lp, Nik@

Jaz ga imam že 10 let in ga ne bi dala. Sem zelo zadovljna z njim….in sploh ni res da moraš vrečke menjat na 14 dni…halooo….
Sesam največ z globinsko krtačo. Res je bil draga ampak kot sem rekla sem zelo zadovljna….in mi ni pretežek tako je parkiran, da ga samo prižgem in lepo sesam.

Mene pa sam zanima če mi lahko en pove kje se dobi vrečke za ta butast sesalc kirby???? Niker jih ne najdem!!! Prosim pomagajte!!!

LP

Hvala

Pokliči na Matrmar line.

joj samo ne kirbiya, ful je predrag in se ful strinjam z zgornjimi mnenje – rezervi delo predragi (tud nam se je precvikal kabl), ful je težek za prenašat na okol, sesanje stopnic je mora – itak ti mora en zravn nost kišto…no mi smo po dveh letih kupl enga bolj praktičnega electroluxa, s kirbijem pa sesamo ko mamo generalko – torej enkrat letno jogije in podobno kramo…
če bi se še enkrat odločala bi raj kupla en normaln stroj, un denar k smo ga dal za kirbija pa raj dal kkšni gospe k hod na dom čistit in takrat šli na izlet…

joj samo ne kirbiya, ful je predrag in se ful strinjam z zgornjimi mnenji- rezervni deli predragi (tud nam se je precvikal kabl), ful je težek za prenašat na okol, sesanje stopnic je mora – itak ti mora en zravn nost kišto…no mi smo po dveh letih kupl enga bolj praktičnega electroluxa, s kirbijem pa sesamo ko mamo generalko – torej enkrat letno jogije in podobno kramo…
če bi se še enkrat odločala bi raj kupla en normaln stroj, un denar k smo ga dal za kirbija pa raj dal kkšni gospe k hod na dom čistit in takrat šli na izlet…

nikoli več kirby- ppredrage vrečke to je prvi.raje kupim igeo practik dobiš za manši denar sesaš in delaš pa lahko vse.od suhega sesanja do mokrega , globinskega, masaža v kadi(biserna kopel) vse

kje se dobi vrčeke za kirby v sloveniji pomagajte! pa tega sesalce nebi kupla za noben denar! Res je turbo krtača super vse ostalo leži v šklatli! Ne kopujteee!!!

Jao sepetalka, eni pa tut bi radi vse na pladnju. So ti zgoraj povedali da Matmar line.
In prvi zadetek v guglu je ….. ja vsi podatki o Matmar line. Porabljen čas: 1,3 sekunde.

http://dsa.si/matmar.html

Mimogrede, turbo krtača se dobi tudi zdraven elektroluksa za 130€. Funkcionalno popolnoma enaka (uporabljal obe).

Se mi zdi, da tukaj nekdo dela reklamo.
Sem bil na predstavitvi.Ženi je bil seveda všeč, cena pa???!!!Nikoli ni vreden svojega denarja.Nekdo dobro služi s tem.

A še je vedno na tržišču ?

So območja v Sloveniji, kjer se sigurno ne bi več prodajal, ker imajo ljudje preveč slabe izkušnje z njimi…..pa ne nazadnje tudi zaradi finnančnih zadolžitev socialno šibkih ljudi….saj veste, dober akviziter (in te res “spilijo” so konca…) prepriča z obročnim plačilom ravno te…….

Seveda pa ne zaslužijo s tem ti akviziterji, nasprotno…..zaslužkar je tu uvoznik….ki zares za minimalen denar uvozi ta sesalec iz ZDA (nekje 5 let nazaj sem zvedla, da za osnovni model cca tedanjih 80.000 SIT), proda pa se tukaj mnogo precenjen…..

Ja zagotovo je ta precenjen sesalec marsikomu skrajšal spanec, tisto o ceni “rekla kazala” pa ne more držati.Tudi v Ameriki je ta sesalec drag, vendar ne toliko kot tu.

Ehh, moji strarši so ga imeli (in ga še imajo). Glede na to, da sem bil daleč največji uporabnik (kot najmlajši pri familji zadolžen za sesanje bajte ;-), naj povem, da je motor krasen. Ampak za prenašat po štengah, kolnil sem čisto vsakič. Da ne omenim, da ima bajta štenge v 3 štuke.
Tisti napajalni kabel se rad pokvari, ampak to ni nobena umetnost popravit.
Vse tiste krtače in ostali pripomočki pa so po moje stran vržen denar. Z izjemo turbo krtače za tepih, ampak kakor sem omenil jo zdraven dobiš tudi pri 10x cenejšem elektroluksu in deluje prav tako dobro. Od ostalih pripomočkov sem eno parkrat uporabil tisto reč za šamponiranje, … emm … mal brskam po spominu … ja, to je bilo to. Ostalo neuporabno.

Kot pravim, edini plus je vzdržljivost motorja – torej s tem tudi samega sesalca.

Sedaj ko sem na svojem, tudi pomislil ne bi, da bi kupil kaj takega. Tut zastonj ne vem, če bi ga hotel imeti.

V glavnem, po mojem (nekje med 7-9 letnem uporabniškem) mnenju, ga ne priporočam.

Ja imam dosti izkušenj z njimi, saj nevsazadnje se z njimi tudi ukvarjam. Namreč, če bi ga kdo želel sprobat in si z njim tudi kaj globinsko počistit al na suho al na mokro , me lahko kontaktira. lahko me kontaktirate preko maila ( [email protected]) lp

kupi raje igea practik batagel… vodni sesalec..zakon!!!

New Report

Close