Najdi forum

Dan Kuchen Kranj

Kako ste bili zadovoljni z naročenjem, dobavo, montažo kuhinje pri:

Lp

Moji starši so pri njih kupovali pred 3 leti – zelo zadovoljni, brez pripomb.

Pri nas pred skoraj štirimi leti in smo zelo zadovoljni. Brezhiben izris in zelo dobra montaža.

nova
Uredništvo priporoča

Kuhinjo sem kupila pred 2 letoma in sem z njo zelo zadovoljna, nikakor pa ne z osebjem centra Flexmatic Victoria. Gospa, ki je risala kuhinjo, je kar naprej vsiljevala svoje ideje, pri načrtu je naredila napako (korito za pomivanje posode je vrisala tako, da se ni skladalo z obstoječimi instalacijami, in to kljub natančno predloženim meram), dobavili so napačno barvo rolo omarice…in tudi sicer so bili precej neprijazni in neprilagodljivi. Baje so tisti z Jesenic precej bolj prijazni, pridejo tudi na dom in sami opravijo izmere, bolj poslušajo tvoje želje ipd.

isti problem kot atletinja. Tudi nama je prodajalka vsiljevala svoje. Ja pa jaz mam doma tko in tko je to najbol in ja to pa ni dobr,…. In sva odsla do mizarja. Tu sva pa naročila kuhinjo kot jo sama hoceva

Pozdravljeni!

S partnerjem sva se pred kratkim oglasila v Viktoriji. Po pregledovanju postavljenih elementov kuhinje sva prodajalki povedala, da sva v Avstriji gledala omarice (dvižne) z drugačnimi, boljšimi vodili. Nakar naju je gospa začela prepričevati, da sva gledale omarice drugih kuhinj. Kar je nemogoče, ker sva bila v salonu, kjer so prodajali SAMO Danove kuhinje…

Glede izrisa… povedala sva nekaj želja, potem pa presenečenje… izris bo gotov čez 1 teden …
To se mi zdi nekako nenormalno, ob vsej tehniki, ki jo danes premoremo. Sicer se nama ni mudilo, ampak…

Odpeljala sva se v Ljubljano, v salon kuhinj na Šmartinski. Mladenič, ki je kuhinje prodajal, nama je takoj pokazal nova vodila, v katera sva se zagledala v Avstriji. Glej ga zlomka, gospa v Kranju ni niti vedela, da to obstaja. To pa je zelo slaba reklama za firmo. Pa se vrnimo v Ljubljano… Gospodič nama je v roku 45 minut zrisal celotno kuhinjo, zelo profesionalno, z največjim izkoristkom prostora (imava manjši prostor). Vse kode elementov je poznal na pamet, na vsako vprašanje nama je podal strokoven in korekten odgovor.

Najbrž mi ni treba pisati o tem, kje sva kuhinjo naročila…Naročila sva jo še preden je bil izris v Kranju izdelan. V Ljubljani. Tam so prodajalci zelo korektni, hkrati pa poznajo kuhinje, ki jih prodajajo do zadnjega milimetra! V Kranju bi se pa lahko malo zamislili…

saskica, mi lahko sporočiš na mail ([email protected]), kje točno sta kupovala kuhinjo in s kom sta kontaktirala?
Kako je z montažo? Imajo oni ali moraš sam urediti? Sta pri njih vzela tudi belo tehniko? Je bil zato kakšen popust ali gratis element, če sta vzela kompletno kuhinjo?

LP

Saskica, tudi mene zanima, kje ste potem naročili kuhinjo. In ali ste aparate vzeli tudi tam, pa kako je bilo s ceno.
Tudi nam se osebje v Kranju zdi precej neprofesionalno, no mogoče je odvisno na koga naletiš.
Moj mail: [email protected]

To pa zato ker je DAN STUDIO v Ljublani (imajo poslovalnico tudi v Mariboru na Kardeljevi 100,2 poslovalnici na Hrvaškem,2 v Srbiji 1 na Češkem.)
v lasti podjetja PICOM,ki pa je generalni uvoznik DanKuchen za Slovenijo uvaža cca 85%kuhinj
ostalo Lesnina in Rutar (samo ta dva jih ne znata prodajat).Kuhinje ki jih dobite v Kranju pri Viktoriji so dejansko last PICOMA samo da Viktorija nima tako izobraženih prodajalcev.Preverjeno vam povem iz prve roke.Vam je kuhinjo izrisal Martin?

Se popolnoma strinjam!

Kuhinjo nama je izrisal Dragan, svetoval pa tudi Martin. Oba sta super fanta, predvsem strokovna in korektna v odnosu do strank!

Spoštovani bralci foruma.

Odgovor za ga.Saskica

Res so nova vodila za lift sistem elemente O-LIG ali OM-LIG od proizvajalca BLUM ,katerih v salonu Viktorija v Kranju žal še nimajo razstavljenih.Razstavljenih eksponatov ni mogoče menjavati kot kolekcije majic v trgovinah z oblačili.
Kar se tiče izrisa kuhinje se popolnoma strinjam z Vami,da je to mogoče takoj na prodajnem mestu narediti in se Vam opravičujem v njihovem imenu.

Odgovor za Poznacalec

Generalnega uvoznika za Slovenijo,Hrvaško,Bosno ali CG ali Srbijo ni.
Vsako podjetje ,ki sodeluje z podjetjem DANKUCHEN uvaža ali kupuje kuhinje direktno pri podjetju v Avstriji.
Picom ima dve poslovalnici v Sloveniji,eno v Ljubljani in eno v Mariboru.
Podjetje Flexmatic je glede na obseg prodanih kuhinj med vodilnimi v prodaji na slovenskem ozemlju in eno izmed prvih katero je začelo poslovati z DANKUCHEN.
Morda ste naleteli na prodajalko katera je imela slab dan. V Viktoriji so prodajalke na zelo visokem tehničnem nivoju in znajo zelo dobro poskrbeti za Vaše želje,glede kuhinje.

Kdor ima informacije iz prve roke ima tudi mojo telefonsko številko in bi želel ,da me pokliče.

LP

D.K.

Sam sem se tudi zanimal za DAN kuhinjo v Viktoriji v Kranju in sem enako čakal 1 teden na izris (mesec februar 2010). Ravnotako sta ta čas kupovala kuhinjo še dva moja prijatelja, ki sta morala ravnotako čakati na izris po en teden.?!
Očitno je to praksa v Viktoriji Kranj!
LPK

Samo še eno mnenje glede Dankuchen v Viktoriji. Gospa ni imela slabega dne oz. jih ima očitno večkrat. Pred leti smo kupovali kuhinjo jaz in pa moja sestra. Jaz sem jo potem vzela drugje, ona pa prav v tem centru, ker ji je bila pač všeč in ji odnos gospe prodajalke ni prevagal nad kvaliteto. Ob montaži so manjkale neke police (naročene in plačane). Trajalo je dva meseca, da so jih pripeljali, večkrat so morali psoredovati.

No, v januarja pa sem se spet oglasila tam, ker smo šli ravno mimo na sprehod z otroki (stanujemo par km stran) in ker zidamo hišo, bomo pač potrebovali novo kuhinjo. Gospa je bila malo vzvišena že od začetka, ker smo bili pač oblečeni za na sprehod ali kar koli že jo je zmotilo…

Potem, ko sem ji povedala, kaj me zanima in ji pokazala mere kuhinje ter moje ideje, je začela s svojimi idejami, eno mojo je označila kot popolnoma neizvedljivo. Ok, sem si mislila, morda pa res ne bi šlo – smo se zahvalili in šli.

No, v nekem drugem salonu kuhinj je šla moja ideja brez problema skozi, so mi izrisali po željah in še predlagali dobre rešitve.

Tako da ena od prodajalk očitno zelo trpi v svoji službi in ji gredo stranke na živce.

predstavnik DANKUCHEN

Kakorkoli že, salon v Kranju prav gotovo ni dobra reklama za zelo kvalitetne kuhinje. Mislim, da bi morali prodajalci biti poučeni o vsem in imeti odgovor na vsako vprašanje.

Midva sva si želela kotni element s koritom… Še danes mi gre na smeh, ko se spomnim, kaj nama je zrisala gospa v Kranju. Običajen element s koritom je kombinirala s še enim običajnim elementom in tako zapolnila element. Kotnega elementa s koritom po njenem prepričanju ni. No, pa je, v Ljubljani so ga takoj izrisali.

Malo za šalo, malo za res, s takim odnosom trgovci ne bodo prišli nikamor. Slovenija je majhna in potrošnikom ni težko odditi drugam!

Sicer pa še enkrat, vse pohvale studiu v Ljubljani!!

Pozdravljeni.

sam imam DAN kuhinjo že nekaj let. Kupil sem jo v Viktoriji v Kranju in sem z njo izredno zadovoljen!!! Poudarjam – s kuhinjo!!! Izris je trajal 1 teden, predračuna za aparate mi niso poslali, pa sem moral le-te kupiti drugje. Kar se tiče same montaže, sta se točno ob dogovorjenem času pri meni oglasila dva fanta (Štajerca, če se ne motim), tiho in nadvse profesionalno zmontirala vse, posesala prah, počistila za sabo in se zahvalila. Podjetje ni dostavilo ene police, kar sem spet reklamiral v Viktoriji. Police po štirih letih še vedno nimam.
Če povzamem: s kuhinjo in montažo nadpoprečno zadovoljen, z Viktorijo pač ne.

Lep pozdrav.

Priporočam, da se v velikem loku izognete salonu Dan Kuchen v Ljubljani v BTC, saj so silno površni pri naročilu in dobavi teh sicer imenitnih kuhinj. K nam so morali monterji kar dvakrat po glavni montaži, saj so dvakrat v salonu “pozabili” dobaviti stensko oblogo (sestavljena iz dveh delov – vsak del je bil izdobavljen posebej – nanjo čakali še pet tednov), pa tudi naročenih podelementnih luči jim nikakor ni uspelo dobaviti. Ko smo povpraševali, kdaj bodo dobavili še manjkajoče naročene izdelke, se je prodajalec izmikal z raznimi izgovori, da smo na koncu dobili občutek, da se iz nas norčuje. Pazite tudi, da vam bodo po plačilu celotnega zneska kuhinje izstavili račun – nam so ga šele po pisnem pozivu !!! Prav tako pri njih ne naročajte setov, ker pri dobavi ne boste dobili seta, temveč del seta, na drug del seta pa boste čakali vsaj še 14 dni. Podobne grenke izkušnje ima kar nekaj naših znancev, ki so kuhinjo kupili v omenjenem salonu. Kolegica, ki je enako kuhinjo naročila v Lesnini, je bila z njimi izredno zadovoljna, saj je bilo ob dobavi in montaži vse brezhibno. Kuhinje Dan Kuchen pa so ene najlepših in najfunkcionalnejših kuhinj in smo z našo kljub vsem zapletom sedaj zelo zadovoljni in jo toplo priporočamo, naročite pa jo drugje, kot smo jo mi !

Letos kupovali kuhinjo tega izvrstnega proizvajalca. V Lesnini na Brdu se je prodajalec (Tomaž) izkazal z vso profesionalnostjo, znanjem in izkušnjami. Izris, svetovanje in podpora: čista petka. V Lesnini sva kupila tudi vse aparate (Bosch), korito, pipo… skratka “all inclusive”. Tomaž je po potrdilu naročila prišel na dom in na licu mesta ponovno opravil izmero v izogib napaki. Kuhinja je bila narejena ca. 14 pred dogovorjenim rokom. Dobava in montaža… nimam pripomb. Potem pa smo ugotovilio, da ni spodnjih izvlečnih predalov (v coklu), kar so posebej oglaševali in še zastonj naj bi bili zraven. Sledila je reklamacija. V dogovorjenem roku sta prišla dva monterja, s seboj pripeljala novo omarico, jo zamenjala, posesala za sabo in odšla. Skratka, kuhinja Dan je odlična, Lesnino na Brdu pa lahko samo priporočim.

Sama sem v življenju kupila 4 ali 5 kuhinj in skoraj vedno so bile z prodajalci nekako slabe izkušnje ne glede na to kje sem kupila. Na koncu vidiš, da je praktično vseeno kje kupiš. Najbolj pomemben je izris in izbor kvalitetne kuhinje. Zadnjo kuhinjo sem kupila Dan kuchen pri enemu izmed zgoraj naštetih salonov in sem imela pozitivne in negativne trenutke z njimi. Na kuhinjo sem čakala dlje časa kot je bilo dogovorjeno, dostavljena ni bila čisto v celoti tako, da je trajalo še 14 dni za ostale elemente ampak na koncu imam sedaj lepo kuhinjo, ki je lepo zmontirana. Na koncu pa le to šteje.

Moje mnenje glede kuhinje DAN KUCHEN je zadovoljivo, zelo je lepa, kvaliteta pa prevlada nad
organizacijo in svetovanjem v Viktoriji.
Izris kuhijne je bil izdelan približno kot sem hotela ( glede na velikost kuhinje in možnosti postavitve ).
Svetovalka Nataša je zelo prijazna, izris je opravila na prodajnem mestu, tudi z nekaj popravkov
in z možem sva odšla zadovoljna tudi z informacijo, da bomo čakali nekaj dalj časa ker so dopusti.
Bil pa je problem z montažo, namreč v salonu Viktorija so dekleta, ki organizirajo montažo
in se je zapletlo pri imenih monterjev. Imajo namreč Aleša in Alesa, ki pa ni imel vpisan datum
postavitve kuhinje. Nataša nas je obvestila o dnevu montaže in čakamo … 1, 2 uri in se odločim, da jih
pokličem , nakar mi Nataša odgovori, da je prišlo do zamenjave imen. Oprostite to ni moj problem?
Nakar le pride nesojeni Aleš in začne z montažo in odreže pult tako, da je prekratek.
Sedaj čakamo že 3 tedne in še nimamo dokončano kuhinjo. Sporočili pa so, da je pult prišel,
je pa problem ker se jim je pokvaril kombi in 3m dolg pult ne morejo dostaviti.
Tako, da se je mož odločil, da ga pripelje sam na strehi in naj bo montaža še ta petek 30 .09.2011.
Sporočim !
Lepo pozdravljeni, Andreja iz Kranja

Pri mizarstvu Špac prisluhnemo vsaki ideji in naredimo hitro, kvalitetno in poceni. Pokličite na 041 – 636 – 205. Brezplačno izrišemo, dostavimo in zmontiramo! [email protected]

http://www.spac.si

lp

New Report

Close