Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Cena kvadratnega metra polaganja keramičnih ploščic?? Nujno rabim, PROSIM.

Cena kvadratnega metra polaganja keramičnih ploščic?? Nujno rabim, PROSIM.

Pozdrav

Morda kdo ve ( skoraj sigurna sem da ve), koliko stane polaganje keramičnih ploščic.
Pa da je profesionalno in lepo položeno?
Morda priporočate kakšnega natančnega, dobrega polagavca.
Predvsem pa me zanima realna cena za kvadratni meter.

Hvala in lp

Cene so odvisne tudi od tega, s katerega konca si.

Seveda! Se opravičujem.

Ljubljana okolica.

TNX lp

cena polaganja je enaka sorazmerju ploščič, ki jih kupiš. Torej če je tvoj m2 ploščis stal 10 evrov, bo tudi polaganje toliko, tam nekje.

Mi smo dali 15 evrov+ materjal. Pa smo full zadovoljni samo smo ga pa skoraj štiri mesece čakali, ker ima tolk dela. Lep strpen dan vsem

ja, staro pravilo, kolikor stanejo ploščice, toliko tudi delo

Aha. Potem moram ploščice kupit, ko bodo v akciji, bo tudi potem keramik cenejši?

LOL

Ah, punce, ne govorite o stvareh, ki jih ne poznate.

Jaz pišem resnico, seveda vzameš ceno, ki je nekje vmes, zlata sredina, ne tista najbolj draga in ne tista poceni in boš videla da boš dala toliko za polaganje, smo imeli keramičarja pred kratkim doma, torej DK, kaj še želiš?? Jaz vedno vem kaj pišem!!
Seveda pa je od cene polaganja odvisno tudi kako zahtevna boš, kaj si boš vse omislila, kakšne ploščice imate, kako polagat, fugirat… in še in še!

12 EUR brez DDV, če ti polaga tako ravne flehe (hodnik, garaža) kot kopalnica.če mu daš samo kopalnico polagat bo verjetno malo dražje, ker če celo hišo prevzame (kar je keramike) ponavadi vzame povprečje

10-13 ravne površine
14-17 kopalnica

Vzhodna slovenija, 10€ na kvadrat. S fugiranjem. Lepilo in fugirno maso prispevamo sami.

Mislom da je tale, kolikor ploščice, toliko polaganje zelo mim. Keramičar ne more vedet, koliko je cena vseh ploščic. Včasih je mogoče to funkcioniralo, ko ni bilo razlik v ceni, danes ko je cena od 7€ do 80€ in več….! Polaganje je polaganje, ne glede, koliko je vredna ploščica, ki gre skozi mojstrove roke. Njegov poslovni cilj je zadovoljna stranke in referenca za naslednji posel. Ali dober glas seže v deveto vas.

Pri nas je bilo 15 EUR na kvadratni meter z vsem materialom, brez DDV. Položeno profesionalno.

Na internetu , pri GZS je priporočen cenik tudi za keramičarje, ki se ga resni tudi držijo.Noter so vse mogoče variante cen glede na polaganje.

Pardon na Obrtni zbornici.So tudi ceniki nekaterih ostalih storitev…

Mi smo dali 13eru/m2 za kopalnico.

cene se gibljejo od 10 do 20 e po m2. odvisno od prostora

Naša cena je 10 € za manjšo kvadraturo,večja kvadratura pa 8 €.
Delamo po vsej Sloveniji.
064108196

Imam keramičarja s preko trideset let izkušenj. Dela bolj počasi, je pa natančen kot sam hudič. Za neko kolikor toliko normalno polaganje pa računa med 15 in 18 € po kvadratu. Je pa umetnik in naredi tudi kaj zelo specialnega.
Pri vseh obrtniških delih pa je potrebno vedeti, da ni bistvena le cena, temveč odnos mojstra do dela. Sem že videl izdelke po 30€ za kvadrat, ki bi jih samo dol stolkel…pa tudi takšne za 8€…ki so bili takorekoč “za polizat”.
LP.

gorazdmag

gorazdmm -pozabo si povedat da mojster dela na fuš in da ima lepo penzijo.Dela bolj za hobi in ne za preživetje.Vsaka mu čast morda še bom jaz kdaj v penziji in bom lahko delal za 8 €

New Report

Close