Najdi forum

Zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z podjetjem JUTING. Ali kdo živi v njihovi hiši. Prednosti, slabosti. Vsakršne informacije dobrodošle.

za relativno veliko denarja zelo malo muzike

da dajo osb na obe strani stene, vmes nekaj malega seklene volne in potem na zunaj stiropor, navznoter pa polivinil folijo

katastrofa od hiše
tipi nimajo najmanjšega pojma o osnovah gradbene fizike

je Jelovica svetlobno leto pred njimi,…

lahko uporabiš iskalnik ….

nova
Uredništvo priporoča

No takole je;na forum lahko vsak znanstvenik piše,kar mu paše.

Dejstva so pa na straneh: http://www.jelovica.si/
kjer piše:

Zunanja stena
Dekorativni omet 3mm
Malta z armirno mrežo 3mm
Stiropor 80mm
Lepilo 1mm
Cementno-iverna plošča 16mm
Leseni okvir 140mm
Izolacija-mineralna volna 140mm
Cementno-iverna plošča 12mm
Parna zapora-PE folija 0,2mm
Mavčno-kartonska plošča 9,5mm
Debelina stene 265mm

…in na straneh http://www.juting.com/download/Prerezi_sten.pdf

kjer pa je opisana stena ter U vrednosti Hiše Juting.

ZUNANJA STENA
– zaključni sloj Baumit 0.2 cm
– lepilo + fasadna mrežica 0.3 cm
– toplotna izolacija 10.0 cm
– OSB plošča 1.0 cm
– lesen okvir 12.0 / 3.5 cm
– toplotna izolacija 12.0 cm
– parna zapora
– OSB plošča 1.0 cm
– mavčno kartonska plošča 1.25 cm

Svetlobna leta,res.Pa razčiščeni pojmi o gradbeni fiziki.

G. Juhart,
imam samo nekaj vprašanj. S fantom se zelo nagibava k nakupu Junting hiše(kljub nekaterim sumljivo negativnim mnenjem na forumu) vendar pa me vseeno zanima nekaj. Na vaši spletni strani je omenjena cena hiše na ključ 560 – 600 eur/m2. Kaj dobiš za 560 in kaj za 600? Ali je cena višja če predložiš svoj idejni načrt hiše? Upam, da mi boste odgovorili. Hvala

NO KJE PA SO TISTI ZADOVOLJNI KUPCI JUTING HIŠ???
TUKAJ SE JE ŽE TOLIKO POVEDALO O NJIH, DA NI SMISLA DEBATIRATI!!!
MISLIM, DA BOSTE NAJBOLJ TOČNE INF. IZVEDELI OD ZADOVOLJNIH KUPCEV! KJE PA SO????? A, JIH NI???
hhhaaalllooo!!!!!!! KJE STE?

VSI DRUGI ZADOVOLJNI KUPCI SE S SVOJIMI HIŠAMI HVALIJO!
LP

Dejte ze nehat. prodajam gradbeni material, nekaj strank je pri nas kupilo kar veliko stvari za Juting hiše, pa so bili vsi zadovoljni. Pa se nekaj – tudi kar se plačil tiče se lahko marsikatera fizična stranka skrije pred njimi. Ponavadi so najglasnejši ravno tisti, katerim “denar ne gre iz rok”. Mislim, da bi bilo najbolje, da se resni intersenti za juting hišo obrnete direktno na podjetje. Mislim, da boste dobili najbolj zanesljive informacije.

Se popolnoma strinjam z mami8, vsak ki ima 5min časa lahko povprek pljuva, samo da je potem sam bolj zadovoljen v svoji bedi.Naj pišejo tisti, ki imajo konkretne izkušnje.

lp

1. ne piši z velikimi črkami, ker tvojega kričanja nam ni trbe poslušati.
2. tukaj je zadovoljni kupec hiše Juting
3. največ se je tukaj razpisalo tistih, ki hiše niso niti videli mislijo pa, da so pospavili vso pamet na svetu.

LP Breco

JAVLJAM SE KOT ŠE EDEN ZELO ZADOVOLJEN KUPEC JUTING HIŠE.

MK

Pozdravljeni.

Zanimivo je brati vsa ta vvprašanja in odgovore, in videti kako so si različna. Res je, vsak ima svoje mnenje a tudi ljudje in njihovi nazori so različni.

Midva s partnerko živiva sedaj že 4 leto v Juting hiši. Res je, da pri sami izvedbi ni bilo vse perfektno, a dalo se je čisto vse dogovoriti, tako da smo bili vsi zadovoljni. Držali so se vsega kar smo se dogovorili v roku, in z bivanjem v hiši smo zadovoljni in nimamo problemov.

Imam pa kolega, ki je šel na Marles in bil razočaran na kvadrat. Nepripravljenost na spremembe, vse dodatno zaračunano, itd, itd…

A vsak se na koncu sam odloči… nam ni žal.

LP, Robi

Smo novi na slovenskem trgu za montažne in lesene hiše.Delamo nizkoenergijske in pasivne hiše,zelo kvalitetne in cenovno zelo ugodne hiše.
Prisotni na trgu evropske unije(Belgija,Nizozemska,Francijai,td..),že 10 let,imamo pa postavljeno eko vas na Hrvaškem.Za več informacij 070-875 944,mail:[email protected].

pozdravljeni vsi, sem iz slovenske bistrice in moram napisati par besed.vsa ta sinfarija mi ze posteno preseda, a res ljudje nimajo kaj drugega za delat kot pa okrog govorit neresnice.jaz imam izkusnje z jutingom SMO ZELO ZELO ZADOVOLJNI. laho me kdorkoli kadarkoli pokliče in si tud pride pogledat najino hisko in bo zelo navdusen.poznam pa se najmanj 5 strank, od teh je ena moja prijateljica, ki je tudi zelo zadovoljna. pa nehajte ze enkrat s tem.če pa ze stojite za tem kar govorite pripisite ime tako kot jaz.
lp
selma hren

Pozdravljena!
Mene pa zanima, kako je z ogrevanjem? Koliko porabite kurjave na zimo oz. koliko imate
debelino zunanje stene? Vprašala bi še ali ste imeli kaj problemov z montiranjem npr.
kuhinjskih omaric. Ali so stene dovolj močne?
Hvala za vse informacije!
Marta iz Ljubljane

vrtnica53,
no ja, če bi pogledala datum bi videla, da je tema že precej stara.
Sva pa bila s t’astarim v tej hiši na dnevu odprtih vrat. Ker je nečak, ki živi zunaj prišel na idejo, da bi si v SLO postavil eno manjše pribežališče.
Gospa Selma je bila zelo prijazna. T’astar, ki se majčkeno spozna na gradnjo, je bil z videnim zadovoljen. Sestavo sten in koeficient TP pa si lahko ogledaš na net-u.
Za ogrevanje takale hišica ne porabi prav veliko. Zlasti, ker je ob ogledu ga. Selma pokazala tudi prostor, kjer naj bi stal kamin.
Obešanje omaric pa ni nikaršen problem. S pravimi pritrdili in ob upoštevanju pravil. Pa kaj misliš, da bi ljudje masovno postavljali takšne koče, če nebi mogli niti omatice na steno obesiti?
Zakaj pa potem s tem izvajalcem niso prišli skupaj pa nečak ni želel kaj dosti govoriti. Ampak, vikend mu stoji, montažni in kakšnih hujših težav menda z njim ni.

Pozdravljena!
Tudi mi se odločamo za hišo Juting, pa bi prosila, če bi lahko malo povedala v čem je vaše
zadovoljstvo. Ker imamo še malo pomislekov glede trdnosti hiše glede močnega vetra, potresa,
glede prenosa zvoka iz prostora v prostor in nadstropja in pa razpok. Prosila bi vas, če mi lahko
kaj več poveste.
Hvala!
Martina

Kakšno debelino zunanje stene pa imate in kakšna je izolacija? Hvala. Martina

1. ne piši z velikimi črkami, ker tvojega kričanja nam ni trbe poslušati.
2. tukaj je zadovoljni kupec hiše Juting
3. največ se je tukaj razpisalo tistih, ki hiše niso niti videli mislijo pa, da so pospavili vso pamet na svetu.

LP Breco[/quote]

Pozdravljena Mojca!
Zanima me, ali imete v hiši talno gretje in kako se obnese? Ali imate morda
toplotno črplalko?
Hvala in lep pozdrav!

Pozdravljena Mojca!
Mene pa zanima, če imate talno gretje in kako se obnese?
Ali imate še kakšen dodaten vir ogrevanja?
Kaj pa TČ?
Hvala in lep pozdrav!
Marta

Pozdravljeni!

Mi smo tudi zelo zadovoljna družina, ki živi že 4.leto v hiši Juting.

Lep pozdrav

New Report

Close