Najdi forum

BAMBUS PARKET

IMA KDO TA PARKET PO TLEH, KAKO STE ZADOVOLJNI. JE PRECEJ DRAŽJI OD OBIČAJNEGA PARKETA.

KJE SE GA SPLAČA NABAVITI?

Mi ga imamo v dnevni sobi in jedilnici že dobri dve leti. Ne spomnim se več ali je rezan po horizontali ali vertikali, vendar imamo tistega, kjer so obročki od rasti bambusa manj vidni. Dimenzija 900x90x15, že lakiran. Parketar ga je samo položil. Smo prezadovoljni. Za nakup smo se odločili, ker pri nas hodimo večinoma obuti (iz dnevne sobe se gre v pisarno, ker imamo doma trgovino), pa tudi od obiskov praviloma ne zahtevamo preobujanje v copate, če je zunaj suho vreme. Trdota je precej višja od hrastovega parketa.
Izredno priporočamo!
P.S.: me pa včasih kdo pojezi, ko vpraša če je to laminat. Ker opazi lep parket vsak, ki pride v hišo.

Aja – nabava: mi smo ga takrat nabavili v ASTRA CHEMO v LJ. zraven City parka.Ampak se mi zdi, da so se preimenovali. Takrat so bili v sistemu Sava Trade.

nova
Uredništvo priporoča

Laura, a imate talno ogrevanje?

imamo masivni bambus, zadovoljni. cena s polaganjem 40€

joj men je tud všeč.
v merkurju in v tapro- tu sem ga gledala (mal pod 40 evrov m2). Zelo lep, vendar ga nisva kupila, ker se barva ni ujemala s kuhinjo.

se opravičujem za pozen odgovor -prazniki.
V hodniku in delu kuhinje (imamo malo nenavadno obliko tal, malo po diagonali presekano) je talno gretje. Prej so bile keram. ploščice. Parket je bil položen na ploščice. Kjer je talno gretje se med kurilno sezono fuga poveča za kakšno desetinko mm. Vidi se samo če gledaš s “povečevalnim steklom”. Poleti se izenači. Imeli smo super parketarja iz N. mesta, kjer živimo. Če te zanima, piši, ti sporočim tel. številko!
Še enkrat: priporočam.
LP

Laura, hvala za odgovor,če prav razumem, imate pod parketom še vedno ploščice. Meni je bambus najlepši od vseh parketov in ko bomo menjali bo bambus. Je pa N. mesto predaleč, vseeno hvala za dobro voljo.

Bambus imava po celem stanovanju in je še lepše kot sva mislila da bo. Kupila sva ga v salonu keramike malo pred Vrhniko, ker je bilo tam pač najugodneje, polagal pa parketar iz štajerskega konca. Mogoče nasvet: Okrasne letvice hudo dobro zaokrožijo celoto.
Če je še kakšno vprašanje sem na voljo.

Lp Aleš

jaz se ravno odločam za nakup bambusa,pa me zanima ali imate natur ali karboniziran?

Natur.

Lahko Vam posredujem tel. ali email od parketarja, ki na veliko polaga bambus (ga je tudi pri nas) in tip obvlada in je velik strokovnjak na tem področju. Drugače pa trgovina z bambusovim in še mnogo drugih eksotičnih parketov je pa Alpod, kjer tudi znajo ful dobro svetovati.
Jaz imam v dnevni sobi svetel, natur bambus, majhne otroke ;-)) in se enkratno obnese. Res priporočam!!

Ker verjetno vsi govorite o bambusovem masivnem parketu, žal ta ni primeren za talno gretje….ker mora biti v tem primeru baje le do 10 mm, tako da ga mi ne bi mogli imeti… Sicer pa je očitno res lep in kot pravite trpežen…. zato bomo mi še vedno mislili na javor….

Pa kljub vsemu, Aleš, mi lahko zaupaš parketarja iz Štajerskega (tudi na ZS), mi namreč iščemo enega dobrega.

Hvala !

LP Nia

Če hočete dobrega parketarja na Štajerskem, evo ena številka AKTUAL d.o.o. 041 699 523 je iz Maribora.

Za vse pa samo eno obvestilo!

Če hočete imeti kvaliteten izdelek, je to potrebno plačati in malo počakati! Ne pa da ste vsi neučakani, potem ko je pa zadeva nekvalitetno opravljena se pa jezite.

Lep pozdrav vsem

gibernau in kako naj vemo kolk je primerna cena?mene vprašajo za bambus z postavitvijo cc 40 eu?

Primerna cena!!??

Najprej je treba povedat, kakšen parket bi imeli in kje bi naj bil postavljen!? Veliko zadev vpliva na ceno dela. Pri meni je pač tako, da se vedno pri predračunu potrudim in specificiram material posebej in delo posebej. Za delo si je treba vzeti čas in ne hitet, to zna vsak! Je pa res, da se potem to hitenje prikaže pri gotovem izdelku!

Ponavadi je pa tako, da bi stranka nekako varčevala pri materialu, delo je pa tudi predrago. Pošten in odprt pogovor vedno prikaže zadevo kot se spodobi.

lp

Fant pravi, da kokr ve ni ravno ne vem kako kvaliteten. Če nimate majhnih otrok je v redu, sicer se pa baje vse pozna, če ti kej pade. Znajo se poznati fuge sestavljanja, če vas to ne moti je ok. Mora pa biti tudi polagalec profesionalen oz. mora znati polagati tak parket, ga ne more polagati vsak.

Fant pravi, da ga je videl na parih objektih in da ni bil ne vem kako zadovoljen. Je pa vse odvisno od okusa.

New Report

Close