Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom arhitekt za notranjo opremo

arhitekt za notranjo opremo

Ima kdo kakšne pozitivne ali negativne izkušnje, kahko katerega priporočite? Nisem za zelo moderne variante (inox), niti za etno stil, ampak kombinacijo kamna, lesa, svetlih barv, naravnih materialov,…
Zelo bom vesela konkretnega priporočila.

LP

lahko mi pišete na mail [email protected], vam bom dala kontakt arhitektke

Jaz bi ti priporočila Studio Trend in sicer gospo Matejo. Lahko ji pišeš na: [email protected]
Z drugimi arhitekti za notranjo opremo nimam izkušenj razen z njo. Meni jo je priporočila kolegica, ki je bila z njo zelo zadovoljna. Tudi midva z možem sva bila z njo zelo zelo zadovoljna. Brez pripomb. Meni se zdi bistvo pri arhitektih da posluša tvoje želje in da ima nore – dobre ideje.
Nama je zrisala vso opremo za dvosobno stanovanje. Predno je začela risati smo se zmenili, da se ne rabi omejiti na tipsko pohištvo, ki ga lahko kupiš v trgovini, ampak, da bomo dali pohištvo delati po naročilu mizarju. Najprej sva mislila, da bova dala delati pohištvo mizarju ki ga midva poznava, potem pa sva se skupaj z Matejo odločili, da je bolje, če pohištvo izdela mizar s katerim ona sodeluje. Stanovanje je narejeno v nulo. Tudi cena, ki nama jo je računala Mateja se mi je zdela zelo ugodna glede na to, kako dragi znajo biti arhitekti.

Lep dan

jaz pa z njo nisem bila zadovoljna…zal. Lani ko nam je risala je bilo vse rocno narisano,, sem mislila, da bo racunalnisko, kjer je pogled mozen iz vecih kotov. Tudi zrisala nam ni veliko, cena pa je bila nekaj cez 100.000 sit,

Meni so pa všeč ideje od Špele. Z njenim delom sem se seznanila na podsvojostreho.com, kjer je že večim svetovala.

LP

Jaz pa priporočam Romano,www.romanapletersek.si. Nam je uredila celo hišo od 3.grad.faze do krožnikov v omarah, vodila koordinacijo z izvajalci. Izpadlo je super.

Jaz imam tudi super izkušnjo s Špelo oz. Prostorama. Predvsem profesionalka in pol. Za pokušino si oglej njeno spletno stran s primeri in nasveti.

Vem, da je težko določiti ceno, pa vseeno, koliko pa Špela računa za idejno zasnovo npr. kopalnice?

Ideje so super, tudi mi bi nujno rabili pomoč pri izdelavi, ampak težko se je odločati za arhitekta, če nimaš osnovne predstave za kakšne cene gre…

a to gre za tisto Špelo, ki je vedno prisotna na forumih in je zato vsem tako znana?

Jaz pa sem noro zadovoljna z arhitektko Matejko Burnik s Štajerskega konca. Vse najine zahteve si je na prvem sestanku zapisala, na drugem pa sva že imela pred sabo izrisano idealno opremo naše hiške! Dobre ideje ima in se zelo posveti vsakemu kotičku posebej. Njen mail: [email protected]

študentka1: Najlaže bo, če jo pokličeš ali pošlješ mail. Tako boš iz prve roke dobila informacijo.

mariane: Jaz sem jo zasledila na njeni strani ter še na podsvojostreho forumu. Če je še kje pa nevem in če je to tista Špela, ki jo ti misliš.

Ja danes sem Špelo zasledil v delo in dom reviji.
Na strani je tudi že objavila to:
http://www.prostorama.si/blog/o-nas/igra-svetlobe-in-detajlov.html

Moje priporočilo pa je gospa Kristina Ježek, Studio Ježek na Dunajski v Ljubljani…

Moja izkušnja s to arhitektko je izjemno slaba. Gospa Tina Ježek poleg tega, da poskuša prodati izdelke svojih dobaviteljev (na primer izjemno drage tapete – 90 EUR/m2), za moje pojme že dolgo ni bila v stiku s svojo stroko. V izdelavo sem ji dala ureditev celotnega stanovanja 60 m2, razen kopalnice. Plačala sem avans (50 % vse vrednosti projekta). Ker se še tik pred koncem dogovorjenega roka ni zgodilo skoraj nič, razen treh žalostnih tloristnih izrisov, (take, kot smo risali proti koncu osnovne šole), jo vprašam kdaj bom dobila 3D izrise. Odgovor je bil v smislu: “Kaj je to 3D izris?” in prilepljena slika, “če morda želim nekaj takega?” (žalostna slika 3D izrisa). Gospa je seveda brez sramu pobrala avans, z obrazložitvijo, da je za njene pojme opravila večino dela.
To sem napisala zato, da še kdo ne nasede tej arhitektki, ker sem se za njo odločila po priporočilih iz forumov. Če vas vseeno mika izkusiti njeno “strokovnost”, pa vam predlagam – nobenih avansov.
Po dveh mesecih imam vse 3D izrise, z vso notranjo opremo, vključno z vrhunskimi tapetami, ki so še vedno veliko cenejše kot od Ježkove. Nekateri vrhunski strokovnjaki so pripravljeni narediti brezplačne 3D izrise in ti brezplačno tudi odlično svetovati, preden se odločiš za sodelovanje z njimi. Pri meni so se ti izkazali za daleč najboljše rešitve. Seveda tega nisem in ne bom izkoriščala in iskala drugje morda cenejše možnosti, ker cenim njihovo delo.

Mi dva sva se po priporočilu prijateljev odločila za studio Ideja (https://www.facebook.com/notranjeoblikovanje.studioideja/) in zaenkrat sva zadovoljna.
Sploh pa nama je všeč, da nama je arhitektka podala en kup predlogov, na katere sama sploh pomislila nisva.

New Report

Close