Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom koliko stane montaža notranjih vrat

koliko stane montaža notranjih vrat

zanima me koliko stane montaža notranjih vrat. Soseda je namreč kupila (pred kratkim) nova notranja vrata v stanovanju ni pa se odločila za njihovo (Jelovica) montažo. zato me zanima koliko sploh lahko računamo da bi prišla montaža za ena vrata, ker se ravno odločamo za nakup istih vrat vendar z vključeno montažo.

Sama sem v Merkurju kupila Jelovica vrata, za montažo so mi pa priporočili svojega monterja, ki je zelo prijazen, pred nakupom pride tudi pogledat in izmerit, lahko kupiš prek njega in prihraniš par % davka; montaža pa naj bi stala cca 8000sit. Naša vrata še niso montirana, ker čakajo zaključek vseh drugih del.

Anka, ali lahko vprašam je ta cena za montažo enih vrat? So to notranja vrata

Gre pri vas samo za montažo vrat ali tudi podboja.

Oprosti ker sem tako radovedna ampak me res zanima?

nova
Uredništvo priporoča

Opozarjam vas na goljufa pri montaži to je MIŠO sp iz Kranja. Montaža stane skoraj toliko kot vrata in podboj skupaj. Montažo izvajajo nestrokovno in pri tem poskodujejo tako tla kot stene ob podboju.
Resnično svetujem da se za montažo odločite pri poznanih mojstrih, pa nikar pri mojstrih MIŠO sp.

Pika, hvala za opozorilo. Mi lahko bolj konkretno navedeš ceno montaže

Gre za notranja vrata skupaj s podboji. Je pa res, da vpasanje podbojev stane dodatnih 1000 sit. Bom videla, kako se bo izšlo, pa ti lahko tedaj povem. Čeprav bo to šele konec februarja.

Tudi pri montaži kuhinj so katastrofalni. silikon napacan vse povprek. najslabše od vsega je pa izdelava in montaža kerrock pulta. polno lis, neporavnanih površin, vidnih spojev… niti en dan niso prišli točno, ob dogovorjenem času, montažo pa zavleli iz predvidenih 7-10 dni na 18 dni.

Jaz tudi ne morem reči nobene pohvalne glede Mišo s.p.
So nam adaptirali celotno stanovanje (tudi vrata).

Vrata montirana hitro. Rezultat je temu primeren. Ni niti najcenejši.
Skratka toplo NE priporočam.

PS: informacije glede teh raznih mojstrov bi morale biti lažje dostopne. Tako pa vsak šalabajzar lahko računa na stranke, ki jih bo s spretnim govoričenjem prepričal, da ga vzamejo za izvajalca.

To, da lahko vsak anonimni mentalni sirotej nabija po forumih pa daje obrtnikom – tudi če so slabi – veliko večjo kredibilnost, kot bi jo dobili, če bi se anonimni revček pod svoj izdelek podpisal.

New Report

Close