Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Čarobni kvadrat je osnovno orodje v feng shui

Čarobni kvadrat je osnovno orodje v feng shui

Zanima me ali je res letos neugodna smer SV in če to pomeni, da na tem delu stanovanja ne smeš pospravljati, prestavljati pohištva, in popraviti tisto, kar je polomljeno in ne deluje ali je to vseeno ok oz. v kolikšni meri.

Ali to velja le za barvanje in vrtanje?

Hvala za odgovor.

Lp, Srči

Živjo Srči!

Po DZK-ju, ki obravnava smeroslovje – potovanja, ugodne in neugodne smeri, imate prav, da je SV smer neba letos in sicer od 4.2.2007 do 4.2.2008, neugodna za nas vse, 6,5 mlrd ljudi. Druga prepovedana smer je tista, ki je osnovna letna DZK energija za vsakega njegova.

To ne pomeni, da v tej palači stanovanja ne smemo pospravljati, popravljati itd. Ravno obratno, moramo še bolj pospravljati in vzdrževati red in čistočo v SV palači stanovanja in/ali poslovnega prostora.

Pomeni pa, da na tem mestu stanovanja, posebej pa za tiste, ki imajo hišo, ne smejo adaptirati in večje spremembe v tem delu bivalnih prostorov izvajati. Nikakor v tisti palači ne barvajmo tega dela v rumeno barvo letos.
Pomeni tudi, naj se ne zadržujemo dlje časa v tej palači.

Glede potovanj, pa pomeni za vse nas:
Iz našega stanovanja, glede na feng shui center, ne potujemo v smeri proti SV Sloveniji, Evropi in še dlje pa sploh ne smemo, ker ni priporočljivo. Za Ljubljančane to pomeni, ne potovati v MB, Veleje, MS … Štajersko, Koroško … in tudi ne potovati v nasprotni smeri SV, ki je JZ.

Vsi našteti nasveti prihajajo iz japonskih izkušenj DZK, ki se imenuje, “petkino rumeno ubijanje” – “go o sacu” in nam pove:

Če greste v to smer, se vam lahko pripeti “zla sreča”, kot je nezgoda na poti ali pa, čeprav boste srečno pripotovali, lahko zbolite, imate denarne težave ali vam ne bo uspela namera, zaradi katere ste šli na pot!

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Kaj pa tisti, ki živijo potemtakem v MB in delajo v LJ in obratno, kako to velja za te,ko se bodo vsak dan vozili?

In, kaj če moraš na službeno pot npr. v Maribor? Ali obstajajo kaki blažilci?

Hvala za odg.

Lp, Srči

nova
Uredništvo priporoča

Živjo Srči!

Kaj pa tisti, ki živijo potemtakem v MB in delajo v LJ in obratno, kako to velja za te,ko se bodo vsak dan vozili?
#### Potem se odgovor nahaja v tistem delu, ki sem ga že napisal in sicer:
“… Iz našega stanovanja, glede na feng shui center, …”
Vsak ima svoj fs center in si bo vsakdo narisal na svojo karto Slovenije svojo razdelitev Slovenije, Evrope … izhajajoč iz svojega naslova, ki je v osebni izkaznici oz., kjer je njegovo stalno bivališče.
Pravilno risanje razdelitve Slovenije in detajlna pojasnila dobite in skupaj naredimo na celodnevni delavnici Osebni feng shui, ki je na vašem domu. Izkazale so se kot zelo učinkovite, praktične in uspešne. Na mojih predavanjih se na koncu predavanja za sklepno besedo pošalim in rečem: Zelo zaželen gost sem v vašem domu. Planirajte moj obisk. Morda ne zveni skromno, a zakaj neki bi bilo skromno? Prepotoval sem ves širni svet (Avstralija, Indija … Vzhod in Amerika, Anglija, Evropa …) in ugotavil, da v Sloveniji “capljamo” v primerjavi z razvitimi.
Podobne skupinske delavnice tistim na vašem domu, smo imeli novembra in decembra v LJ.

In, kaj če moraš na službeno pot npr. v Maribor? Ali obstajajo kaki blažilci?
#### Seveda obstajajo blažilci, oz. koristni nasveti in fs orodja, ki pomagajo izogniti se pričakovanim nevšečnostim v primeru, da potujete v prepovedano smer.

Smeroslovje po DZK je zelo koristno pri načrtovanju dopustov. Kam potovati, da bo v tistI smerI pričakovana KORISTNA Qi energija in bo dopust res prijeten? Na Vzhodu in razvitem Zahodu, ki že prakticira fs modrost, je to že stvar rutine in ugajanja partnerjev v smislu, enkrat ima ona najboljšo možno ugodno kombinacijo, drugič pa on.
Odločite se za bolj harmonično vsakdanje življenje in prakticirajte fs. Naj ta nasvet ne zveni kot reklama, ampak kot zelo koristen in uporaben nasvet.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Čarobni kvadrat je zelo pomembno orodje v feng shui

Magični ali Čarobni kvadrat ima osem vrst, s tremi številkami v vsaki vrstici:
– tri vodoravne vrste,
– tri navpične stolpce in
– dve diagonalni vrsti.

Najbolj znana posebnost je, da seštevek treh številk v katerikoli od osmih vrst je 15.

Čarobni kvadrat:

Jug
4 9 2
3 5 7
8 1 6
Sever

Seštevek številk v vodoravnih vrsticah:
4+9+2=15
3+5+7=15
8+1+6=15

Seštevek številk v navpičnih stolpcih:
4+3+8=15
9+5+1=15
2+7+6=15

Seštevek številk v dveh diagonalah:
4+5+6=15
8+5+2=15

To kaže na temeljno številsko popolnost ali enovitost osnovne razpredelnice. Iz te enostavne razpredelnice se da izpeljati bolj izčrpen čarobni kvadrat z 81 mesti namesto 9.
Izpeljave, ki jih lahko odkrijemo s temeljitim proučevanjem te razpredelnice so osupljive.
Iz te množice števil se da izpeljati skoraj vso orientalsko kozmologijo, kot tudi osnove starodavnega kitajskega in azteškega koledarja.

Smeri neba se nanašajo tudi na letne čase, obdobja dneva in vrste energije: jug je poletje, poldne in energija ognjene narave, ki jo predstavlja številka 9.

Veda o številih in razlaga njihovega pomena zavzema v feng shui pomembno mesto. Vibracije lastne modificirane či energije letnice rojstva, imena, naslova, naziva podjetja, hišne številke itd., posredujejo lastniku informacije in napotke za njegov način življenja in za njegovo harmonijo z okolico, v kateri živi.

Značilnosti osnovnih števil po načelih feng shui:

1. Pot, kariera, služba, začetek; Voda 1
2. Odnosi, čustva, ljubezen, poroka; Prst 2
3. Starši, predniki, učitelji, nadrejeni; mali Les 3
4. Bogastvo, denar, blaginja, srečni blagoslovi; veliki Les 4
5. Enotnost, mir, zdravje, tai či; feng shui center; Prst 5
6. Prijatelji, angeli varuhi; mala Kovina 6
7. Otroci, kreativnost, plani, projekti; velika Kovina 7
8. Kontemplacija, Znanje, zazrtje vase, duhovnost, meditacija, molitev; Prst 8
9. Slava, ugled, napredek, razsvetljenje; Ogenj 9

Obstajajo tudi tako imenovana Ciklična obdobja či energij: za 81, 20, 10, 1 leto, 1 mesec in je osnova za DZK, Devet Zvezdni Ki.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Ciklično obdobje za leto 2007

Pozicija či energij v letošnjem letu je sledeča:

Jug
1 6 8
9 2 4
5 7 3

To pomeni sledeče:

1. Najbolj vplivna či energija letos je Prst 2, ki je v sredini magičnega kvadrata (št. 2). Za te osebe je koristno upoštevati naslednji nasvet: ne planirajte letos daljših potovanj, tistih “čez lužo”.

2. To je neugodno leto za osebe rojene v letu Lesa 3 in Lesa 4, ker jih energija Prsti 2 izčrpava in energija Kovine 6 in 7 uničuje. Potrebna je harmonizacija!

4. To je neugodno leto za osebe Kovine 6, ker jih energija Ognja 9 uničuje, vendar energija Prsti 2 nekoliko ublaži to nevšečnost. Potrebna je intervencija!

5. Je ugodno leto za osebe rojene v letu Vode 1, Kovine 7 in Ognja 9. Lahko aktiviramo tudi odgovarjajoča področja življenja: za službo, projekte in ugled.

Ciklično obdobje za marec 2007:

Jug
9 5 7
8 1 3
4 6 2

To pomeni sledeče:

1. Najbolj vplivna či energija v marcu je Voda 1.

2. Je ugoden mesec za aktiviranje energije:
– Ognja 9: napredka/ugleda/razsvetljenja; lahko harmoniziramo z Vodo 1,
– Prsti 2: odnosov/čustev/ljubezni/poroke in
– Kovine 7: planov/projektov/otrok.

3. Nekoliko manj neugoden marec je za Les 4: denar/blaginjo/bogastvo/srečo. Potrebna je intervencija.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Živjo Mirza,

Zanima me, kako prideš do izračuna za leto, mesec, dan… za čarobni kvadrat. Zakaj je bilo npr. za leto leto 2007 v centralnem kvadratku 2?

Lp, Manča

Zdravo!

Lepo vprašanje.
Upoštevamo “Pot letečih zvezd” – The Flaying Stars, ki je vedno ena in ista in sem jo v obliki risbe predstavil v mojem fs učbeniku, je osnova te modrosti in jo lahko tu opišem na nekoliko drugačen način:

Začnemo iz centra, ki ga zaseda zelo občutljiva 5.
Gremo proti SZ, kjer je pomoč 6.
Nadaljujemo proti Z, in je tam naš projekt 7.
Zavijemo proti SV, do veličastnega Znanja 8.
Mahnemo jo gor do J, tam je razsvetljena 9.
Spustimo se dol do S, zvesto nas čaka gospa 1.
Dvignemo se diagonalno do JZ, čudovita ljubezen je tam 2.
Pogledamo na V, kjer je pomlad 3.
Rahlo rastemo gor na JV in začutimo srečo 4.
Končamo “pot letenja” in gremo, kjer smo začeli do ravnovesja 5.

Pri cikličnih obdobjih za leto, mesec, dan upoštevamo principa jin – padajoči in jang – rastoči.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Zdravo Mirza!

Naj te pohvalim, da si se dotaknil tudi teme DZK na tem forumu, katera je morda nekaterim še premalo poznana.

Sama sem namreč ena tistih, ki se veselim meseca februarja, saj takrat “zapuščam” svoje karmično leto. Rojena sem v letu 2, v letu črne prsti, ki je bila letos v sredini tega magičnega kvadrata in se počasi izteka.

Na to svoje “karmično” leto sem se poskušala pripraviti kar se da najbolje, saj imam nekaj osnov iz DZK (hvala Vojku) in seveda nekaj malega poznam in uporabljam tudi iz modrosti fs (hvala Mirzi). Vendar mi je leto prineslo tako prijetne, kot tudi boleče dogodke…….

Moj odziv na vse je bil vedno pozitiven, kljub temu da sem se včasih počutila obupano, neznatno in nebogljeno…., a sem vedela, da se tudi ob takih situacijah učim, kalim in rastem in da mi življenje ponuja lekcije, katere rabim zdaj, v tem trenutku…., da lahko nadaljujem pot. In samo od mene same je bilo odvisno na kakšen način te lekcije sprejemam. Se jim naj upiram ali prepustim?

Mirza, opozarjaš na potovanja v prepovedani smeri. Sama sem potovanja zelo omejila, oz. sem jih izbrala na dan, ki je bil zame ugoden ali pa sem vožnjo prepustila hčeri, ki je rojena v drugem KI letu.

Opustila sem celo misel na dopust-MORJE, ker je bila tista smer zame precej neprimerna in mislim, da sem ravnala prav.

Trije prijatelji moje generacije, so doživeli na poti v tej smeri neprijetnosti (bolezen na dopustu, k sreči lažja prometna nesreča, dokončen razhod iz partnerskega odnosa, izguba dokumentov….). Usoda ali naključje?

In ker vestno spremljam tudi energije dni, so bili ti dogodki obarvani z energijo 2, torej se je pokazala dvojna obremenitev s številom 2, za osebe rojene v letu 2.

No, ne smem pozabiti tudi zelo prijetnih, sproščenih in navihanih dogodkov….ti so bili kot izjemna začimba, ali pa kot obliž…..in še trajajo.

Tudi z modrostjo fs in njenim poznavanjem se da pripraviti na karmično leto, ga doživeti in mu pustiti da odide….. tako kot bo kmalu odšlo tudi moje.

Vendar pa je doživljanje karmičnega leta bolj slikovito in jasno, če ti z nasveti ali pa priporočili pomaga strokovnjak, kakršen Mirza ti, seveda si.

V naslednjem obdobju bodo osebe, rojene v KI letu vode (1), plule po svojem karmičnem letu…… želim jim prijetno in mirno plovbo.

Pozdrav, mani

Hvala, hvala, hvala!
Oooooo, kako si ti eno čudovito bitje, draga Helga.

Radovednega in nemirno-raziskovalnega duha!
Ja, takšne so nekatere “dvojke”, a redke, če so le zveste svojim danostim ob prvem vdihu, pesniško navdihnjene, nežne, materinske, ljubeče, previdne… in ti takšna zagotovo si, očitno je!

Čudovito je, da sta se najini poti križali v tem svetu ezoteričnih energij, meni v veselje.
Včeraj, po dolgem meglenem obdobju, prvi sramežljivi sončni žarki v Lj. in tako razsvetljen “šetam noge”, pomislim na tebe in si mislim, kaj neki tuhta Helga te dni, ali bo kaj napisala od svojih bogatih izkušenj?
In glej jo, ona tu danes, ravno na svoj karmični dan Prsti 2, se ti razpiše…, ej, mislim, če je to naključje…! Ma, ni šans. Fantastično!

In tako lepo nam opišeš lastne izkušnje iz energetsko iztekajočega se leta, modificirane či/Ki energije bogate temne Prsti 2, ki je tvoja osnovna iz DZK.

Čudovita si!

Res, iskrena hvala za izčrpno poročilo, prijetno presenečen.

Uživaj vsak vdih.

p.s. Pozdrav tudi tvoji hčerki, to itak.

Dama, vabim te na nežen virtualen ples!

Rod Stewart – These Foolish Things, 3:44
http://www.youtube.com/watch?v=aooi6f65mEs&feature=related

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Oprostite spoštovani gospod Mirza, ampak jaz ne razumem niti besedice.
Pojma nimam kaj pomenijo številke, ki jih navajate.
V februarju nameravam preurediti sobo ki leži z oknom na vzhod in vrata na jug. Tudi vhodna vrata so -J.
Postelja bo stala V-Z na steni za glavo je okno, kaj naj naredim, drugače postelje ne morem postaviti- kot sem brala, taka postavitev postelje ni pravilna.
Kaj naj storim, da popravim postavitev.

Vam oprostim, da ne razumete nič.

Te številke v “Magičnem kvadratu” so (energije) osnovno izhodišče za celo kopico koristnih in uporabnih nasvetov. Mimogrede, Magični kvadrat je uvrščen v učbenike za matematiko za nižje razrede devetletke, tako da je tudi to nekakšna pozitivna novica, ki mi jo je neka učiteljica na mojem feng shui predavanju povedala, ko sem ga razlagal.

In če želite kaj več razumeti, je dobro tudi kaj več prebrati, se naučiti in si zapomniti, da se to potem lahko praktično uporabi pri ureditvi stanovanja.
Morda bi za začetek poiskala v knjižnici lažje razumljivo knjigo o feng shui in sicer tisto, ki jo boste hitro razumela za začetek, malo si jih preglejte in vzemite najlažjo in najbolj razumljivo za vas.

Podobno vprašanje je že bilo in sem odgovoril nanj, poiščite ga nekje dol mora biti, ni označeno z “lepljivo”.

Izračunajte si svoje KUA število in ga napišite tu na forumu, da vidimo v katero skupino spadate, vzhodno ali zahodno. http://med.over.net/forum5/read.php?167,3433449

Tloris stanovanja moramo najprej prirediti po feng shui pravilih, da se sploh lotimo harmoničnega urejanja in barvanja…

Po drugi strani vam pa ni potrebno ravno vsega vedeti in ravno toliko razumeti, zato s(m)o strokovnjaki, ki svetujej(m)o in lahko dobite razlago za tisto kar potrebujete.

Morda je bolje, da zaupate in se odločite za majhen nasvet, za začetek, recimo uredimo skupaj vašo sobo, kolikor se jo pač da in opazujete spremembe. V primeru, da se dobro počutite ob takšni spremembi, je to dobro in lahko nadaljujemo z naslednjo ureditvijo, počasi, korak za korakom. In pozitivni rezultati morajo priti.

Hvala za vašo preprosto iskrenost.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Kakšna je razporeditev števil v magičnem kvadratu za mesec januar in februar? Katere so ugodne in neugodne smeri v DZK-ju?
In morda prosim za vaš komentar.

Hvala.

Ciklično obdobje za januar 2008:

Jug
8 4 6
7 9 2
3 5 1

V januarju je dominantna energija Ognja 9: veselje, radost.
Pogledamo, kakšne lastnosti prevzamemo v januarju, glede na položaj naše DZK energije, vsak ima svojo.

Ciklično obdobje za februar 2008:

Jug
7 3 5
6 8 1
2 4 9

Dominantna energija v februarju je Prst 8 – Znanje, zazrtje vase, kontemplacija, duhovnost, molitev.

Neugodne smeri so za vse nas tiste proti 5 in “kontra” 5, glede na fs center.
Druga neugodna smer je proti svojem DZK številu in kontra njemu.
Oziroma, to so neugodne smeri neba, glede na fs center, ki je naš uradni naslov.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Hvala!

kAKŠNE LASTNOSTI POTEMKAJ PREVZAMEM V JANUARJU, ČE JE MOJE DZK ŠTEVILO 2? ČE PRAV RAZUMEM, SO MOJE NEUGODNE SMERI ZAHOD IN VZHOD!

V januarju 2008 se Prst 2 nahaja na mestu, ki ga sicer v Magičnem kvadratu zaseda modificirana energija elementa velike Kovine 7, njena osnovna barva je rdeča.

Torej, poskrbite v svojih oblačilih za močno rdečo barvo – rdeči kostim za vas je nujen, če ga niste do sedaj nabavila, izvolite! Ker se vaša osnovna vibracija Prsti 2 (humus), začuti iz odlične črne barve, praktična in harmonična je za vas kombinacija: rdeč kostim in črna bluza, v energetskem svetu deluje kot “magnet” za dober zaslužek.

Januarja lahko dokončate ali začnete svoj glavni projekt, plan in če že imate otroke se nekoliko bolj intenzivno z njimi ukvarjajte, to je za vas smotrno v januarju narediti, bo zaleglo za daljše obdobje. Eto.

Zadovoljna?

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Zadovoljna, zadovoljna! Imam pa še nekaj vprašanj, na katere ne najdem odgovora.
1. Katera so nevarna področja v tem letu 2008?
2. Lillian Too navaja, da so nevarna tista področja v kvadratu, kjer sta zastopani števili 5 in 2 ter nekakšna sosednja področja.
3. Kako se orientiram? Malo sem se poigrala in prišla do rezultata (upam, da sem bila natančna, drugače me prosim popravite), da sta v tem letu najbolj nevarna mesec april in september. Aprila se 5 pojavi na JV, tako je v periodi 9 (2004-2023) 5 prav tako na JV. Torej je ta nevarnost podvojena. Septembra se pojavi na J, ki pa se nahaja prav tako v tem letu. Torej je tudi to področje nevarno.
4. Ali obstaja način, da oblažimo ta dva nevarna odseka in kako?
5. Sama pa imam spalnico prav na JV ter vhod v stanovanje na J.

Ogromno vprašanj. Če mi to razjasnite, bom zelo vesela. Hvala.

Vesel vaših vprašanj, končno se ta prava pojavi tu, kul!

Ciklično obdobje za 2008, od 5.2.:

Jug
9 5 7
8 1 3
4 6 2SZ

Če pogledamo letno ciklično obdobje, vidimo, da je nevarno letos potovati proti Jugu – tam je “rumena petka” in tudi Severu. To je tudi neugodno področje v stanovanju.

In za vas, ki ste po DZK 2 (ter vse ostale “dvojke”), je nevarno potovati proti SZ in JV.

Pod nazivom “sosednja področja” je verjetno mišljeno tisto, ki ga sam označim kot “kontra” – diagonalno ali nasprotno, v Magičnem kvadratu: 5 – 6, ali 2 – 9, le-ta veljajo za vas.

Prav imate, aprila je 5 na JV.
In moramo biti pozorni na podvojene petke in podvojene dvojke, tam sigurno preži življenjska nevarnost!

Zakaj uporabljate periodo 9?, le-ta je šele od 2024.
Se strinjate?
Sedaj je 8. ciklus, Spodnje epohe, ki traja od 2004 do 2024.

Najbolj varen način je, in tudi nujno fs priporočilo, da se izognemo potovanju v nevarno smer neba (bodisi enojno ali dvojno!), če pa res moramo potovati (!?), potem si vsaj izberemo uro in dan, ki nam je energetsko najbolj ugodna, in se potem res skrajnje skrbno pripravimo za samo pot: dokumenti, denar, načrt potovanja, namen potovanja, dovolj časa za samo potovanje…. in zelo, zelo pazljivo vozimo ali se skrbno za avion pripravimo, dovolj vode pijemo na poti, lahke in pozitivne misli zavestno aktiviramo in se ogibamo težkim… itd.

In po drugi strani poskrbimo, da v samem stanovanju in poslovnem prostoru ne delamo v teh palačah velikih sprememb razen obveznega rednega pospravljanja.

Upam, vzradoščena!?

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Vse bolj ugotavljam, da bom morala nabaviti vašo knjigo in jo preštudirati.

Ta magični kvadrat je zelo zanimiva stvar, o katerem si do zdaj še nisem zastavljala vprašanj: ZAKAJ in KAKO uskladiti enegije v določenem času?

Prosila bi vas za nasvet, kako uskladiti energije za mesec april, ki bo zame zelo pomemben v tem letu, in bom vložila veliko svoje energije?

Moja energija DZK je črna Prst 2, KI pa Les 4.
Če prav razumem, je potrebna harmonizacija, in sicer mi manjka Ogenj 9.
Ali sem si morda zato podzavestno skoraj 10-let vedno barvala lase v vseh rdečih odtenkih?

Moje število DZK se pojavi aprila v severni palači, kjer je Voda 1.
Ali potrebujem energijo Kovine in Vode za ugodno harmonijo energij?


Lepo to, lahko me pokličete vsak dan od 11:00 do 21:00.


Pa še res je, zanimiva in predvsem praktično uporabna stvar, na Vzhodu tradicionalno že tisočletja in le nekaj desetletij pri nas na Zahodu. To je nekakšen življenjski “koledar”, ki ga pogledamo vsak dan, kot vsak drug koledar in še posebej se poglobimo vanj, pred pomembnimi življenjskimi odločitvami.


Eto, to je pomemben mesec za vas in odločitve morajo biti dobro in pravilno izbrane, za kar je potrebno kar nekaj časa za samo pripravo, razlago in tolmačenje.
Imate že drug tehten razlog, da se pogovoriva, morda srečava?!
Pokličite me, lahko je to vaš prvi fs nasvet, ki ga boste uporabila in podrobno opazovala.


Kaj pa je to KI Les 4?!


Ja, seveda, še res je, draga rdečelasa!
Dobro intuicijo imate, še malo korekcij, osvajanja osnovnega znanja in boste lahko še več in bolj prakticirala fs, na dobri poti ste, resno.
Čestitam!


Dobro premišljujete, resnično ste na dobri poti!
Če pozorno pogledamo sliko “Petih tokov jin in jang”, in vidimo v kakšnem energetskem odnosu sta Prst in Voda, potem se nam sama od sebe pokaže energetska vrzel med njima, če želimo doseči dinamično harmonijo s pomočjo podporno-krožnega cikla. To pomeni, da potrebujete le energijo Kovine, Voda 1 je že tam, vseskozi.
Aktivirajte energijo Kovine, saj je zelo ugoden energetski čas za to, ravno aprila meseca!!??

Imam vprašanje za vas, seveda v primeru, da želite še naprej resno osvajati to izzivalno znanje čudovite fs modrosti in sicer:

Zakaj je ugoden čas za aktiviranje energije Kovine v mesecu aprilu 2008?

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

New Report

Close