Najdi forum

savna – jo imate

Zanima me, če imate savno v hiši? Katero pa in kam ste jo locirali? Razmišljava, da bi imela infrardečo savno za 2 v najini kopalnici. Imate kakšne izkušnje s tem?

Nimam in ne bi imela. Če imata veliko prostega časa si jo privoščita -sicer pa nima smisla. Imajo jo kolegi (ne vemtočno kakšno – vem da je precej kvalitetna) in jo tako poredko uporabljajo, ker nimajo časa, da jim je res žal nakupa. Bi bilo ceneje vsake toliko se it razvajat drugam in najet savno, pravijo.

mi jo imamo, uporabljamo ca. 3-4 na teden v zimskem času. finsko, lastna izdelava (les kanadska cedra,električna peč 7kW). imamo jo v kletni kopalnici, če bi bila možnost, bi jo postavil zunaj v posebni hiški in bi kupil original peč na drva, je veliko bolje. infrardeča pa mi ni simpatična… ne vem no, savno imamo zaradi feelinga in seveda tudi druženja, infra pa mi deluje tuje. v toplice ne hodim iz higienskih razlogov….

nova
Uredništvo priporoča

moj stric ima infrardečo in se v njej uči za izpite 🙂 pri 45-ih se je odločil študirati in zdaj je to njegov učni kotiček.

Imamo naročeno in komaj čakamo 20.januar, ko je predviden rok dobave. Veliko smo razmišljali, izbirali in se odločili za kombinacijo finske in infra savne. Postavili jo bomo v kletnih prostorih poleg kopalnice in fitnesa. Ker smo navdušeni savnisti in vemo kako savnanje prija, mislim da se bo našel tudi čas.

Živi in pusti živeti

Koliko pa bo stala ta kombinacija?
Jaz namreč enako razmišljam pa v trgovinah nisem našel kombinacije.

Lp

Mi imamo infra savno, je pa tako, da če gledaš ekonomsko računico, se itak težko izide 🙂 Je pa luksuz, da greš v savno kadar želiš (tudi ob 1ih zjutraj), da se ni treba nikamor peljat, da to ni javni prostor.

Katero infra savno pa imate in kam ste jo locirali? Ste z njo zadovoljni.

Tudi sama mislim, da ekonomske računice za savno ni, je pa profit z vidika časa, ki ga imamo vse manj. Tako kot ste napisali, doma si lahko privoščiš savno ob 1 ponoči, če ti zapaše.

Naročili smo jo pri enem privatniku nekje v Šiški ali pri Šentvidu (ne vem točno, so starši urejali). Imamo jo pa v manjšem prostoru v pritličju poleg sušilnice (smo v hiši).

Imam infra savno podjetja Sanotechnik, uporabljam jo že dve leti, po zimi skoraj vsak dan, občutek je fenomenalen, ko prideš iz savne. Ni bilo boljše naložbe za svoje zdravje, kot je bila nabava te savne. Aja, je za dve osebi, postavljena pa je v sobi za fitnes.

Imamo naročeno. Finsko in bio zeliščno. Lokacija bo v mansardi. Imamo enofazni tok, tako da bo moč peči 3,5 kw. Za 2 osebi. Komaj čakam.

New Report

Close