Najdi forum

kje kupiti parket

zanima me kje v Ljubljani imajo parket,,,ugodno a kvalitetno!

Kje ste ga kupili in ali ste zadovoljni. Npr.:Slovenijales, Bauhaus,…???

HVALA!

Za gotovi parket se splača pogledat v Trzinu – Baloh center (ali nekaj podobnega) imajo marsikaj. Klasičnega ti pa navadno dobavi kar parketar pa plačaš samo 8,5% DDV, ko smo mi polagali je večina parketarjev, katerim smo dali narediti predračun imela svoj parket oz. svoje dobavitelje. Cene se niso bistveno razlikovale. Ne bi pa parket nikoli kupovala v raznih BAU, BAU trgovinah.

Ni ga čez Vogart. Preizkušeno na moji koži.

nova
Uredništvo priporoča

No, jaz sem ga tudi kupila pri Vogartu pa sem zelo NEZADOVOLJNA. Prodaja je sicer popolnoma ok, kar je bilo narobe je bilo pa to, da so mi dobavili pošastno moker parket, ki se je po nekaj tednih zvil, dvignil…. In to za res moteče dimenzije. Sem šele kasneje pogruntala, kaj je bil njihov problem. V skladišču so imeli luknjast streho in je deževalo po parketih. (Sem bila ravno sredi naliva pri njih.) Pa si seveda nisem mogla predstavljati, da bi oni vseeno prodajali tak namočen parket. Reklamacija ni bila uspešna, tako da jaz v bodoče kupim parket, ga eno leto skladiščim v toplem bivalnem prostoru (recimo dnevni sobi) in ga šele potem dam položit. Tako smo naredili z jesenovim parketom v našem prejšnjem stanovanju in je super izpadlo. Nobene fuge. Veliko sreče vsem drugim!

Tudi jaz vam odsvetujem Vogart. Jaz pa sem bila za razliko od predhodnice zadovoljna s parketom (klasični javor – II. klasa), manj zadovoljna sem bila s polagalcem. Bil je en mlad fant, ki se po moje ni najbolj razumel na polaganje. Preveč je namazal tla z lepilom, da je nekaj časa po polaganju pricurljalo skozi špranje na dan. Parket popolnoma umazan od lepila. Rekel je, da to ni noben problem, da se vse popravi z brušenjem in lakiranjem, ampak se pozna še danes. Za sobe pa smo vzeli gotovi parket v Alpodu. Zaenkrat nimam pripomb.

Lep pozdrav!

Mi pa smo kupili parket v BTCju, trgovina Biparket.
Majo ogromno izbiro, ful dobr svetujejo in majo res kvalitetne parkete na izbiro. Tud polagalec je profesionalno položil in zlakiral parket in smo doma res zadovoljni.

Kar smo prej iskali drugod, tudi bauhaus, merkur… mau dnarja, mau muske…

Še tu malo poglej …

maderales

Iz prve roke vem, da jih večina nabavlja parkete količinsko npr. pri parketih Jovan v Preboldu, tam imajo grosistično prodajo in se da tudi kaj zmenit. Včasih pa najdeš kakega parketarja, ki dobavi od njih, pa ima še ceneje (kot dobi stranka tam).

Jaz zase že približno vem. V Ljubljani so cene pretirane, kvaliteta pa je celo slabša. Je pa večja izbira, kot pa pri kaki mali firmi.

Jz imam cca. 30 kvadratnih metrov za prodati hrastovega parketa, 2. klasa, kupljenega v Biparketu v Lj. če slučajno kdo potrebuje, saj nam ga je pri preurejanju toliko ostalo… Drugače je tut naš izvajalec super položil parket in smo zadovljni 🙂

Pandek, v nov.začnemo z polaganjem parketa do 30m2, pa me zanima za koliko prodate vaš parket in če je možno kakšno slikico. Pozdrav

V temi katero sm jz odprla, sm Vam prilepila link, lahko pa ga dam še tukaj:
http://www.mojalbum.com/cufti/parket-prodam-30-kvadr-m-hrast-2-klasa
cena: 21 evrov/ kvadratni meter ali po dogovoru 🙂
Oglasite se če Vas zanima. lp

Zelo kvalitetni parketi … vredni nakupa …. preizkušeno!
http://www.lamela-parketi.com/SL/Prodaja-parketa/

prijeten dan

lep pozdrav,

zanimam se za vaš parket….

lp Matjaž
051-329-800

parket je še na voljo, kontakt na: 041/498049.

Zanima me kako ste kaj zadovoljni s parketom od Maderalesa. Kateri parket pa imate?

priporočam tole: http://www.vm-team.si/trgovina zelo dober gotov parket, dobava do doma, pa cena tud štima
je za pogledat (pa za kupit 🙂 )

Živjo,

jaz sem ga kupil direktno pri parketarju. Majhna ampoak poštena in ugodna firma, našel na internetu http://www.f1borisparketi.com/.

Cena za surovega 1 cm za talno 18 eur (poln masiven parket ne lepljen), klasično polaganje in brušenje ter 4x lakiranje enkrat toliko. Slavonski hrast. v nulo. Za takšno ceno dobiš v trgovini samo parket brez polaganja za talno gretje.

Če koga zanima lahko pošljem slike.

Nam je ostalo cca. 30 kvadratnih metrov HRASTOVEGA klasičnega parketa, dimenzij 44 X 6,4 X 2,4 cm. Parket je kupljen v BIPARKETU.

Ker imamo stisko s prostorom ga prodamo za 18 evrov/kvadratni meter.

Če koga zanima naj me kontaktira na 041 498049.

Pozdravljeni,

potrebujem cca 62 m/2 hrastovega klasičnega parketa. Ali ga kdo prodaja po ugodni ceni?

Iztok, 040547550

New Report

Close