Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom LIP BLED – enkrat in NIKOLI več

LIP BLED – enkrat in NIKOLI več

Tole je samo dobronamerno opozorilo za vse, ki kakorkoli razmišljate o nakupu oz. naročilu vrat, podbojev, česarkoli pri LIP-u Bled. Če o tem samo razmišljate, vam toplo priporočam, NIKAKOR! Slabe izkušnje se kar vrstijo (od naročila – 5x dobili napačen predračun z dvojno kupnino, do izdelave – več kot mesec in pol zamude, na koncu pa se izkaže, da je bilo VSE napačno izmerjeno, totalna katastrofa pa je pri dogovarjanjih za montažo – doslej je bilo že ene petkrat odpovedano in to en večer prej oz. celo ob uri dogovora). Posredovali smo že pri vseh nadrejenih (razen pri generalnem), pa res ne vem več, kaj še sploh lahko naredimo. Ostalih zaključnih del ne moremo narediti, stanovanje je že pa toliko časa brez vrat…

Če imate radi svoje živce, čas in denar, raje naročite delo pri obrtnikih (verjetno ne bo nič dražje), vam bodo pa sigurno bolje in prej naredili. Na LIP Bled pa raje pozabite, ker so vrhunec nesposobnosti.

Oh, škoda, mi smo pa ravno razmišljali o nakupu notranjih vrat pri njih, ki so v akciji…drugače imam pa do sedaj dobre izkušnje z njihovo spalnico TARA, hmmm, mogoče pa niso mojstri za notranja vrata, se mi pa zdi čudno, da tako širijo svoj program in dodajajo nove proizvode (ene brezvzne tepihe al nekaj takega…)

Vratom ni kaj očitat, sploh v primerjavi z jelovico. Moraš pa imeti jeklene živce z zaposlenimi. Poglej pod starševski čvek isto temo. Vrata so pa ok.

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj bom pa spet jaz tista, ki hvali nekaj kar drugi kritizirajo. Mi smo Lipova vrata naročili pri njihovem zastopniku v NG. Podali smo okvirne mere, nakar je prišel monter in vse natančno izmeril. Dobava je zamujala cca. 1 teden, mogoče kak dan več. Najprej so vrata pripeljali, naslednji dan pa še zmontirali (13 vrat). Vse je potekalo brez kakršnihkoli zapletov. Nismo pa nikolki kontaktirali direktno u matično firmo, ampak le z zastopnikom.

Živi in pusti živeti

Tudi moji starši imajo zelo pozitivne izkušnje, vrata kupili na Rudniko. Zamujali so le dva dni, montaža pa super. Vrata (11) so ful lepa! Najbrž je odvisno kako naletiš!

Tudi mi smo naročili v salonu Gros pri NG in smo bili zadovoljni, držali so se rokov, izmere so bile točne, montaža tud vredu, skratka en redkih izvajalcev med naša gradnjo pri katerih ni bilo reklamacije. Pri sorodnikih pa so naročevali direkt v LIP-u, pa je bilo sranje, sicer na koncu so naredili vredu. To govorim za tri leta nazaj.

Škoda, da tega maila nisem videla že prej.
Tudi mi smo naročili vrata pri Lip Bled. Naši dogovori se vlečejo že 6 mesecev in to za 6 vrat!
Montažo so par krat prestavili, ob sami montaži pa je montažer našel še par pomanjkljivosti: manjkajo kljuke, letvice, narobe izvrtane luknje za tečaje…
Minilo je 5 tednov od reklamacije, odgovora pa še nobenega.
Po neštetih klicih, mailih razmišljamo o prijavi inšpekciji. Upam, da ne bo potrebna in da se bodo odgovorni ljudje zmigali.
LP

Se strinjam.

Men je tud žal da tega dobronamernega maila nisem videla že prej.
Točno tako je kot ste opisali. Od maja, po ne vem kolkih klicih in napakah smo še brez vrat.

Pokurla sem živcev več kot so vrata vredna. Pa tako profesionalno vse zgleda ko prideš na Rudnik v njihov salon.

Tudi jaz sem jim obljubila, da jim bom naredila negativne reklame kolikor se da. Urgirala pri vseh, tudi z e-pošto naslovljeno na generalnega, podobni problemi kot pri “ne povem”, lagali o času montaže, o vsem, bila sem tako besna, da sem jim grozila s puško, pa imam res dolgo špago. Uspelo jim jo je strgat, NIKOLI VEČ LIP BLED, pa če mi obljubijo, da bo zastonj( saj itak ne bo).

Če se ne odzovejo na reklamacije, predlagam pritožbo pri inšpekcijski službi. Moja kolegica je tako storila in zahtevala povračilo stroškov, so ji zrihtali vse takoj v naslednjih dneh in to z blaznimi popusti!

Tudi meni je žal, da tega nisem videl prej. Zelo ne poslovni. Odsvetujem kakršnokoli poslovanje z njimi.

BARABE, NIKOLI VEČ ne bi kupil od njih.

Kupil v mariboru. Katastrofa. Zaposlena arogantna. Ne mores verjeti ce ne dozivis. Ne hodite blizu poslovalnici v Mariboru.

Naročili preko poslovalnice v Celju. Vse bilo v najboljšem redu. Zadovoljni z meritvami, izvedbo… Nimamo pripomb.

Tudi meni je žal da se nismo prej pozanimali kalo je z lip bled.

Vrata so zamujala 3 mesece, nato čakali na montažo, ki je bila vsaj 5x prestavljena, narobe izmerjena vrata, so se odpirala v napačno smer, brez luken, najhuje pa BREZ STEKLA, čeprav je bilo naročeno in plačano, smo se kregalil še 2 meseca, da smo dobili šipo v vrata!! tako da smo lahlo ta čas hodili kar skozi zaprta vrata!

Zaposleni posmehljivi in arogantni, enako je z monterji. Ne prideš nikamor. Vsakemu odsvetujem sodelovanje z njimi.

Objava čaka odobritev

New Report

Close