Najdi forum

popravilo pralnega stroja

Živjo!

Guma na našem pralnem stroju več ne drži dobro oziroma je en majhen košček odlomljen in tako imamo skoraj poplavo v kopalnici, kadar perem. Torej- zadevo treba zamenjati. Pa me zanima, če se kdo, ki zdaj tole bere, ukvarja s takšnimi zadevami ali pa pozna koga, ki se, da bi nam prišel to gumo zamenjati. Seveda plačamo. Ali pa naj mi vsaj kdo napiše naslov ali telefonsko kakšnega servisa. Samo da niso cene ravno astronomske.
Aja, prihajamo iz Ljubljane, pralni stroj je pa od Gorenja (new line- PS 306 BM).
Lep pozdrav!

Če sami veste, kateri del zamenjati, lahko pokličete kar Gorenje servis in vam bodo poslali po pošti.

Ja, samo ne znamo mi tiste gume dol spravt… Je že fant nekaj poskušal, pa mu ni uspelo. Tako da bi vseeno rabili nekoga, da bi potem novo gumo gor dal.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj je narobe z Gorenje servisom (Dunajska cesta)? Po izkušnjah preverite samo to, da res dihta, ko je serviser še pri vas,da ne bo moral še enkrat nazaj hoditi.
01 /530 7333 za prijavo okvar ali 01/530 7332 za prodajo rezervnih delov.

Iii, hvala hvala! Ma, sem pa res ena kokoš! Sploh nisem šla za tem, da bi se lahko obrnila na Gorenje servis! Uh… Okej, že kličem…
Čao!

Če kdo rabi popravilo pralnega stroja lahko pokliče 031732269

New Report

Close