Najdi forum

keramične pločice

Zanima me, ali ima kdo izkušnje s ploščicami Gorenje v kopalnici? Ali so res tako slabe, kot mi zatrjujeje prodajalec, ki mi želi prodati španske ploščice po mnogo višji ceni? Kako pa se obnesejo ploščice, ki jih prodajajo v Bauhausu, Obi-ju,…? Tudi te so 3 krat cenejše od španskih ali italijanskih.

Hvala za vaše izkušnje.

Jaz imam v kopalnici Gorenjeve ploščice Sonce. To s španskimi in italijanskimi ploščicami je samo natega. Večinoma jim ceno nabijejo, ker so uvožene. Vprašaj za mnenje raje kakšnega keramičarja in ne prodajalca, kateremu se gre samo za to, da proda čimveč ploščic.

Daleč najcenejše ploščice so v Italiji. Iste (isti proizvajalec in tip) so pri nas, če so nižjega cenovnega razreda vsaj 1x dražje, najdražje pa so pri nas malenkost dražje.
Gorenjevih ne poznam, samo slišal sem, da so slabe…

nova
Uredništvo priporoča

Mi lahko kdo pove, kje v Italiji bi se splačalo pogledati za ploščice in mogoče še za sanitarno keramiko?

Mi imamo Gorenjeve in so super. Kupili smo take z vzorcem kamna (tako izgleda kopalnica kot kamnita) in so bile v akciji nekaj čez tisočaka kvadratni meter. Sama veliko manj zaupam uvoženim ploščicam, ker imajo precej navito ceno, moji znanci pa precej slabe izkušnje z njimi.

Najlepša hvala. Bomo šli pogledat. Pa lepe praznike.

New Report

Close