Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Dodatki pri izdelavi kuhinje

Dodatki pri izdelavi kuhinje

Pozdravljeni!

Imam problem in močno upam, da mi lahko kdo pomaga.

Smo v fazi bližnje selitve in vse kar nam manjka je kuhinja. Je nareč v izdelavi pri privatnem mizarju, ampak dodatne elemente (kar ni iz lesa) moramo kupiti sami.

Kje lahko kupim:

– kovinska ogrodja z policami za izvlečne kotne omare – kot jih lahko
vidimo pri kupljenih kuhinjah svea, ali podobnih

– lesene (plastične) roloje, za zapiranje določenih delov omare

– vložke za v predale (za delitev krožnikov med sabo, za steklenice)

– vgradne koše za odpadke, ki se pritrdijo na vratca….

Za pomoč se vam lepo zahvaljujem!

Nekaj od tega boš morda dobila pri Canthus d.o.o. – Grosuplje. Vsaj pred leti so imeli katalog in so potem naročili.

Tudi jaz sem dal predlani narediti mizarju kuhinjo, pa mi je mizar naredil vse od a do ž tudi belo tehniko vred mi dostavil, zmontiral in priklopil.
Pri naročilu sem le napisal katere tipe bele tehnike, izvlečnega okovja, kljuke, ročke, košare za smeti…želim imeti. Dal mi je tudi debel katalog, da sem lahko izbral. Zato mi je čudno da tvoj mizar dela kuhinjske elemente brez izvlečnih košar in podobnih stvari…. To kar ti iščeš, je bilo vse od Schachermayerja. Menda je to najboljkvalitetnejši proizvajalec kar obstaja na trgu v evropi.

Tukaj imaš naslov, kamor lahko pokličeš, še najbolje pa je, da greš v obrtno cono TRZIN, kjer si veliko stvari iz kataloga lahko tudi ogledaš v trgovini.
http://www.schachermayer.si/
Skoraj sem prepričan, da boš tukaj skoraj vse na enem mestu našla.

p.s. napiši, če si kaj našla za sebe 🙂

Če ti IKEA (Graz) ni predaleč, tam najdeš res vse dodatke, pa še ugodno je!

New Report

Close