Najdi forum

VLAŽEN STROP

Opažam, da v kopalnici nad tuš kabino strop temni, kot bi plesnil. Sem in tja so se pojavile velike temne pike kot bi kaj kapnilo gor (na strop), sedaj pa ne vem kako naj se tega znebim. Če je slučajno plesen kako naj ukrepam.
Prosim za nekaj nasvetov.

lp

Preverjeno najbolje deluje varekina, ki jo naliješ v šprico in pošpricaš po madežu – prezračiš prostor in imaš kar dolgo časa mir pred to zalego.

natašap – še danes poizkusim.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Pošpricaj čisto na lahko – na tenko, da ti ne bo vse v potokih dol teklo – naj te opozorim, da je možnost, da se pojavi potem rumenkast madež – če je belež že precej star – to se je pri nas zgodilo pri mami v spodnji kopalnici – ker že dolgo ni imela prebeljeno oz. ne vem s čim sta belila predhodno – to smo rešili nato tako, da smo samo tisti konček prebelili( tudi preveč na debelo sem našpricala – priznam) In mama ima sedaj že tretje leto mir pred plesnijo.Nama z možem pa se je to dogajalo v spalnici, ki je bila prebeljena pred dvema letoma in našpricala sem na tanko in ni bilo nič posledic na beležu.
Povem ti, da sem poskušala že z vsemi mogočimi premazi in špricami, ki se dobijo za ta namen v trgovinah, pa sem z varekino najbolj zadovoljna.

New Report

Close