Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Parket – brušenje,lakiranje

Parket – brušenje,lakiranje

Naj se mi javi kdo, ki brusi in lakira parket. Ampak profesionalno. Delo je na območju Maribora. Parket je že bil brušen in lakiran – je lamelni. Zanima me tudi cena za m2.

Pozdravljena!

Moj fant ima s.p. in se ukvarja tudi z parketom. Če si še zainteresirana se še kaj javi pa ti napišem ceno.

LP

Zdravo,

lahko prosim napišete ceno polaganja parketa: lamelni in klasični in pa ceno, če izvedete samo delo, mi pa nabavimo material. Gre za novogradnjo.

nova
Uredništvo priporoča

Sem pa zainteresirana jaz! pravkar iščem enega, ampak zanesljivega!Imaš morda kakšen mejl? Ali pa mi lahko napišeš kar tukaj!
Hvala že vnaprej!

Pozdravljene!

Naj prej naj napišem, da je iz Prekmurja, in da je do sedaj najdlje sel delat do Maribora, s tem da če so večje količine in se da kje v bližini prespat je že šel tudi dvakrat do Ljubljane, dalje pa ne.

Cene pa vam lahko napišem le okvirne ker se jaz ne razumem preveč v to, pa ponavadi najprej pogleda kako izgleda npr. tlak…..

Približne cene:
polaganje, brušenje, kitanje in lakiranje je cca 2.000 SIT/m2 (brez materiala)
brušenje, kitanje in lakiranje je cca 1.500,00 SIT/m2 (brez materiala)

V kolikor pa rabite podrobnejše informacije o čem pa pišite na e-mail, da nebom delal preveč reklama, da se ne bo kdo kregal. [email protected]

Lep dan

Sem ti poslala mejl z vprašanji. Še nobenega odgovora! LP

Pozdravljena!

Dobila sem le en majl od gospe-gospodične Saše, če si ti ta sem odgovorila, če pa ne pa žal tvojega nisem nič dobila.

LP

Sem iz Ljubljane. A lahko pride tud k men parket položit, pobrusit in nalakirat. Glede prenočišča ni problem. Lahko pr men prespi. Ker sem bolj v finančni stiski, bi se mu rada drgac oddolžila..sigurn bi bil zadovoljen.

New Report

Close