Najdi forum

Med likanjem se mi je na likalnik prijela elastična majica, sedaj pa je na površini ostala hrapava plast, ki je ne morem spraviti vstran, likanje pa sploh ni možno, saj se likalnik prime na oblačila.

Vem, da obstaja ena “finta” glede tega, kako zadevo očistiti. In vprašanje je, KAKO??

Tema ni ravno v zvezi z obrtniškimi dejavnostmi in uslugami (razen če je kdo tako uslužen, da mi ga pride očistit 😉

Hvala in LP

Tudi meni se je pred časom zgodila podobna težava in sem kupila v Interšparu neko zadevico, s katero premažeš po likalni površini in se ta prične topiti in z njo tudi vsa umazanija. Nato likalnik, ko je še vse tekoče samo ubrišeš . Najbolje je , da to narediš nekje zunaj, ker se zelo kadi in smrdi.
Kje dobiš to čistilo ? Jaz sem ga kupila v Interšparu v Ljubljani, na polici pa je tam kjer imajo destilirano vodo za likalnike. Zgleda pa tako kot nekaka šminka vbele barve, zapakirano pa je na kartončku z prozorno folijo.

Likalnik se lahko očisti tudi s kisom.

Ful vama hvala za odgovor.

LP, Staša

Lahko pa probaš ta trik.

Likalnika napolniš z vodo. Vklopiš,ga daš na ful in mora stati v ležečem položaju dokler se ne zagreje. Izklopiš in polikaš eno staro bombažno krpo, vmes uporabljaš na vsake 30sekund knof za paro.

deluje…..

LP! Nika

New Report

Close