Najdi forum

preobleka za fotelj

Ojla, poznate koga, ki “preoblači” fotelje in kaka je kaj cena?
hvala

Če me spomin ne vara je meni to naredil Ago Sarajlija. Njegovo vizitko sem dobil v Lesnini na Brdu, LJ, v trgovini, kjer prodajajo metražno blago. Možakar je prijazen, kavč, ki sem ga dal pretapecirati sicer ni kot nov, je pa OK. Glede cene sem že pozabil, mislim pa, da ni bil predrag, držala pa je vsota, ki jo je povedal vnaprej, preden je začel delati.
lp

Ne vem, če ti bo kaj pomagala moja izkušnja, kar veliko sedežno garnituro sva namreč z možem preoblekla kar sama in po besedah prijateljev sva zadevo odlično izpeljala. Blago (velur) sva kupila v Rutarju, sedežno sva popolnoma razstavila tako, da sva vsak kos posamezno preoblekla in sicer s pomočjo izposojenega električnega strojčka – ne vem kako se im.- nekakšen el.spenjač. Bistveno je, da blago dobro napneš…po več kot enem letu je sedežna še vedno kot nova in nič nagubana. Torej, če imaš nekaj časa in dobre volje, pa srečno!

nova
Uredništvo priporoča

Če si iz ljubljane ali okolice ti priporočam FOTELJČEK, g. Zdravko Keršmanc, Bevke 82, tel: 756 98 50, 041 670 762. Jaz sem zelo zadovoljna, pa sem grozljivo natančna. Tudi cene so zelo solidne.

Tapetništvo Kucler, 01/2572471. Gospod Lado je strokovnjak za preoblačenje sedežnih garnitur. Pri njemu lahko izbereš tudi blago (nekaj 100 vzorcev – od platna do alcantare in vezenin). Sicer ni najcenejši, mislim pa da je špica v kakovosti – vsaj kar se tiče renoviranja posebej starih baročnih in “bidermeir” oblazinjenega pohištva. Pripročilo sem dobil v starinarnici v mestu in mi ni žal – zato ga priporočam naprej.

New Report

Close