Najdi forum

Zdravo,nujno potrebujem enega dobrega mizarja na Obali/Primorska.rada bi dala
delat masažno mizo,pa ne vem kam naj se obrnem.Poznate koga-pridnega?
LP Sonja

Prelc- Lokev pri Divači. Pa za predračun prej vprašaj.

Vračič Nenad s.p. Koper ; jaz sem bila z opremo zelo zadovoljna.Seveda predračun vedno pred naročilom.čao

nova
Uredništvo priporoča

Veliko sreče, ker pri mizarjih jo pa res rabiš. Jaz nimam drugega kot slabe izkusnje. Preurejala sem stanovanje in imela največ problemov z njimi.Imela sem kar tri , enemu sem kupila material pa je izginil, naslednji pobral avans in ga po 6 mesecih s težavo vrnil, tretji je naredil vse v roku in ceno, ki jo je povedal- ampak tako šlampasto, da je joj. Obup, da ne govorim kako hudo težko mu je potem , ko mi je zaračunal 600.000 sit narediti ali odrezati kakšno malenkost. Imam še kar nekaj mizarskega dela, pa bo ostalo tako ,ker nočem ostati brez živcev. Veliko sreče

Ja,saj ravno tako,enemu sem že naročila delo(Prestranek)je zelo v redu,videla sem že njegove izdelke,ampak čakaš….čakaš…. in še čakaš.Obljublja ti naslednji mesec….pa še eden…Minilo je že eno leto pa nič.Nimam več potrpljenja,pa naj bo še kako priden.
Sedaj iščem naprej.
LP Sonja

Za tega Prelca nimam telefona,ali ga imaš ti ali pa prosim za naslov.V Divači so samo eni PrelčeviI,PA NISO PRAVI.
LP Sonja

Tole sem našla, če bo kaj koristilo:

V Lokev pri Divači ne v Divači. Številko išči pod PRELC Zdravko.
Takoj ko prideš iz Divače v Lokev levo pri sobodajalci ŽNIDARŠIČU, sproti pršutarne MEVLJA.

LP

Prelc Zdravko je samo v Prestranku,ne vem če je ta pravi?Drugega v imeniku
(na Internetu) ni.Prosim za telefon .
Hvala,lp Sonja

New Report

Close