Najdi forum

zavrnjen vrtec v Kamniku

Dobila sem zavrnjen vrtec v Kamniku. Vsa sem besna.
Prepričana sem bila da bom dobila. In kaj zdaj. Naj ga vozim v Ljubljano, kjer delam.Pa še vloge nisem dala drugam, ker sem bila 100%.

????? Obrtniške dejavnosti in usluge?????

ema,

ne sekiraj se preveč. Če delaš Ljubljani, ga (jo) pač vozi v Ljubljano. Tu se ti ni treba bati, da boš zavrnjena, v glavnem vsi vrtci imajo dovolj prostora in lahko izbereš tistega, ki je najbližje tvoji službi.

Tudi sam sem imel podoben problem, pa hčerko iz Kamnika vozim v vrtec v Ljubljano. Smo pač skupaj eno uro več na dan (med vožnjo v avtu), kar je tudi OK. Sicer pa v Kamniku z vrtec niti zaprosil nisem, ker so mi že prej povedali, da vrtci delajo samo do 16. ure, eden pa do 16.30 (to je bilo predlanskim, kako je sedaj, ne vem). Moj delavnik pa je do 15.30 ure in ga moram večkrat tudi podaljšati, tako da ni šans, da bi bil do 16.00 v Kamniku.

Jeseni gre moja ta mala v šolo (seveda v Kamniku), kako pa bo takrat glede varstva, podaljšanega bivanja in ne vem še česa, pa ta trenutek še ne vem. Če ne bo druge, bom pač moral dobiti nekoga, ki mi bo poskrbel tisto urico ali dve na dan za hčerko.

New Report

Close