Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Forum za mojstre in tiste, ki nismo :)

Forum za mojstre in tiste, ki nismo :)

Ja jaz bom pa belil stanovanje, ami ve kdo povedat, kaj se danes najbolj uporablja. kater Jupol al karkoli že je, rad bi pa še kakšno barvno kombinacijo, kakšne barve pa pašejo, aja še to kje jih kupim, a je dobro, če izberem kakšen pelzel, no potem bom pa še oken ven vrgel, pa me zanima, kdo bi mi vgradil vrata, in na kakšen način, kakšnega mojstra pa poznate, ki je dober in poceni, no ko bom glih pri vratih, bi še balkon zasteklil, pa letni vrt bi naredil, pa me zanima mešanica cementa in količina vode, kakšno kelo pa rabim, no ja boljš da dobim strokovnjaka zato, katerega pa rpiporočate. katera kosa pa je trenutno najboljša…….

no za vsa ta vprašanja imate tukaj nov prostor.

pa čim manj poškodb želim

primož

Primož, jaz ti priporočam da vprašaš obiskovalce foruma med.over.net.

Če še nisi slišal zanj, klikni na spodnjo ovezavo:

8-))

Nataša

PS: Super si!!!!

Hm… imam penzl, imam barvo, imam lojtre, imam čas…. ampak volje do malanja pa nobene. Se jo morda dobi kje, po možnosti na netu, da mi ne bo treba vstajat?

nova
Uredništvo priporoča

Ti jo bom poslal po mejlu…hehehe Čuj, jaz sn lani pozimi malal, pa ti povem, da ko enkrat začneš, dobiš voljo…hehehe no odvisno kaj malaš…..jaz sem malal novo bajto, pa štukature sem gor nalimal, pa z barvnimi kombinacijami se igral….hehehe pa potem poslušal pohvale iz vseh koncev….hehe mater, še sam na sebe sem bil ponosen, kaj mi je ratalo…. Pa dobro malaj, Roman! Pa pazi, pivo pij na koncu, ko bo že pomalano….hehehe

jaka…

to sem pa pozabil, pivo je nujno sredstvo pri obrtniškem delu, drugače bomo bolj težko kaj naredili 🙂

če pa bomo že slabo, se pa vsaj sekirali ne bomo.

nataša…tebi pa hvala za namig bom pogledal to neumnost in ti sporočim, kakšno imam negativno mnenje .)))

primož

hehehe Primož, pri malanju sem se raje vzdržal piva, ker sem hotel res imet pomalano v nulo…in mi je ratalo hehehe ko pa sem prekapal dvorišče za vodo pa elektriko, takrat pa nisem šparal pri pivu heheeh tam je lahko večje odstopanje, pri malanju pa se včasih že vsak mm pozna hehehe

Primož, bravo, še ena super ideja!

Se tudi jaz pridruzujem tvoji ugotovitvi…Bravo Primoz! Res imas dober obcutek za aktualno…..LP!

New Report

Close