Najdi forum

Notranja vrata

Lep pozdrav.
Sem iskala po temah, ampak je vse precej zastarelo. Prosila bi vas za mnenje KAKŠNA notranja vrata izbrati in pri KOMU. Obi, Bauhaus, Merkur in podobni ali pri “privatniku”. Nahajamo se na Krasu. Nagibamo se k lesenim masivnim zaradi kakovosti in izgleda, vendar smo v dilemi zaradi cene. S konkretnimi izkušnjami bomo lažje prišli do odločitve.

Vrat nimamo veliko. 3 drsna in 4 navadna. Če gledam na ceno iz Obija je tam okoli 100€ na kos + podboji še slabih 100€, montiraš sam. Po naročilu so nekje do 500 € z montažo. Celotna razlika med enimi in drugimi je tudi 3000€, ki bi mi koristili kje drugje.

Prosim torej za vaše izkušnje glede:
– obstojnost vrat glede na material, če imaš majhne otroke in psa (furnirana, masivna)
– izkušnje s trgovinami kot so Obi, Bauhaus in podobne ali s specializiranimi podjetji
– pozitivne in negativne izkušnje s ponudniki (lahko poimensko)
– vrsta vrat, material in cena vrat z montažo ali brez montaže (toliko, da si lažje predstavljam)
– je dodatnih nekaj tisoč € vrednih?

Hvala lepa

Jasno mi je, da bi težko dobila nekoga, ki je izkusil oboje, ampak vsak nasvet bo dobrodošel. Želim si vrat, ki bodo lepa tudi po 15 letih normalne uporabe.

k baubau trgovinam prištej še ottimax (ottimax.it) znajo meti kar nekaj lesenih zadev za ugodne €

drugače les..morda jelovica, inles

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
Objava čaka odobritev
nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev

New Report

Close