Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z GP Bezjak za gradnje hiše na ključ

Izkušnje z GP Bezjak za gradnje hiše na ključ

Zanima me, če ima kdo izkušnje z GR Bezjak (Mala vas, Gorišnica) za gradnjo hiše na ključ? Ponujajo namreč dosti cenejše variante kot drugi gradbeniki in sva z možem seveda malo skeptična. Naslednji teden smo dogovorjeni za ogled parcele in bi rada bila vsaj malo pripravljena na to kaj lahko “skrivajo”, kaj je dobro paziti, vprašati ipd.
Gotove/starejše nepremičnine sva si že večkrat ogledovala tako, da tam že vema pribljižno kaj je treba paziti, za novo pa se še nisva nikoli dogovarjala.

Ima kdo kakšne nasvete?

NAJLEPŠA HVALA!

Hexana88,
koliko je to ” dosti cenejše varijante “?? kot ostali.
Kot pišeš že imaš ” ponudbeni predračun “. Primerjaj ga z ostalimi; tako količine kot materiale.
Kaj ti pa ponujajo? Pišeš gardnja na ” ključ “. Parcelo že imaš ali tudi to kupuješ? Bodo samo gradili?
Kako se investitorju, ki je laik na to pripraviti? Tu nimamo ” čarobno kuglo ” in ti ” Našlogat ” kot je včasih Dani.
Osebno jih ne poznam. Morda pa so v redu. Poišči njihove že zgrajene hiše/objekte in se pogovori z investitorji.
V kolikor se bo pohvalil z odličnostjo, naj ti da kakšno hišo ali dve/štiri za referneco in preveri.

LP

Zdravo, hvala za odgovor. Ponujajo celotno hišo (pritlično) z parcelo vred na vasi (ne preveč dročno). Primerljive hiše (vred z parcelami) so 10 do 30k dražje od tega kar ponujajo oni (na podobnih lokacijah). Zato me zanimajo bolj osebne izkušnje.

nova
Uredništvo priporoča

Hexana88,
še vedno velja, kot sem predlagal, poišči si reference. S sabo na pogovor z njimi pa strokovnjaka.
Primerjaj materiale gradnje hiše. Vse po vrsti.
– temeljenje
– zidaki
– hidroizolacije + toplotne izolacije ( tudi pod AB pločo, v kolikor je hiša PH ali HEH ali samozadostna)
– stavbno pohištvo
– estrihi
…..

New Report

Close