Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom walk in closet – garderobna omara

walk in closet – garderobna omara

Prenavljamo stanovanje. Na voljo imamo ozek prostor, kot nekakšen manjši hodnik, ki bo postal garderona omara (walk in closet). Zanima me kakšne “omare” ste uporabili za take prostore. Na voljo imam stare otroške omare, ki jih bom uporabila, če ne najdemo boljše rešitve. V Ikeji sem našla stojala za 200€ prav za namen garderobne omare/prostora, ampak mi niso najbolj všeč. Odprta so z vseh strani in mi ne delujejo najlaža za neko sistematično uporabo (če je to sploh smiselno). Poleg tega bi potrebovala dve in 400€ je mogoče predrago, saj kot pravim že imam omare iz stare otroške sobe, ki so čisto ok, le mogoče malo preširoke. Da se izognem žaganju omar razmišljam o uporabi betoskih mrež ali industrijskih stojal, ki so cenovno zelo ugodna, vendar nerodna za montažo. V prostor lahko gredo omare samo po eni steni, ker kot sem napisala, je postor precej ozek (na oko je 1,5 x 2,5m). Potrebovala bi nekaj za obešat oblačila, police za ostalo, na srečo prostor ni nizek zato bi lahko imeli celo 2 vrsti obešalnikov in na vrhu ter dnu police. Na nasprotni steni bodo obešalniki za kape, pasove ipd. Mogoče še kakšna zložljiva mizica za zlaganje perila.

Zanimajo me torej vaše izkušnje, kakšne zanimive ideje, stvari na katere moram biti pozorna. Prostor bomo popolnoma spraznili zato je mogoče praktično vse, z razumljivo ceno. Prostor tudi ni vlažen, ker je pretok zraka odličen. Vsak komentar bo zelo dobrodošel, saj prenovi tega prostora nisem še namenila veliko časa.

Hvala.

New Report

Close