Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Hydrosol v kopalnici mnenja in izkušnje

Hydrosol v kopalnici mnenja in izkušnje

Prenavljamo stanovanje in seveda iščemo čim cenejšo rešitev, ni pa nam težko nameniti nekoliko več denarja za kvaliteto. Kopalnica je v redu, vendar mi vizuelno ni všeč. Odstranjevanje ploščic bi bilo metanje denarja skozi okno in časovno zamudno. Ploščice so še v redu, dobro narejene, vendar so čisto povsod kar naredi prostor utesnjen in spominja na umobolnico. Zato razmišljam, da bi na nekaterih delih (npr.. steno pri kopalni kadi, wc-ju in mogoče tla) prekrili s Hydrosolom.

Tiste, ki ga imate bi prosila za mnenje. Sploh naslednje:
– Prednosti, slabosti, zadržki
– koliko let ga imate in kako se obdrži. Sploh na delih, ki jih redno moči voda in jih redno uporabljate.
– čiščenje in občutljivost na kemikalje
– Ste najeli koga ali ste ga postavili sami.
– Mogoče alternative, ki ste jih uporabili.

Kot sem že napisala ploščic ne bomo odstranjevali in to je končna odločitev. So pa vsi nasveti dobrodošli, tudi taki, ki vklučujejo odstranjevanje, ampak namen posta je ravno Hydrosol, zato prosim, da se mogoče držimo vprašanj.

Hvala

Pozdravljeni!
Naredil sem že nekaj kopalnic z hydrosol sistemom in vam povem, da je izdelava enostavna
rezultat pa je vrhunski!
Res pa je, da se je treba držati pravilnih postopkov, ker ni prostora za iskanje bližnjic!
Zaključni nanos polyurethene 2k je zadeva, ki funkcionira in je odporen celo na maščobe ter kemikalije!
Kar se tiče pohodnih površin, je ta reč še v zraku, ker bo načeloma prišla v prodajo naslednje leto!
Naj bi bila pa za izvedbo isto kot komplet hydrosol. le da bi bila hrapavost R10.
Upam, da vam kaj pomaga tole pri odločitvi!
Uspešno renovacijo želim!
jani

Hvala lepa! Zelo pomaga.

nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close