Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Ko se majstr razjezi in noče dokončati kopalnice

Ko se majstr razjezi in noče dokončati kopalnice

Rabim kakšen nasvet pa dam malo stresa ven….
Najela majstra starosti v ranih 20.letih za prenovo kopalnice, prišel je s priporočilom, pa mu dam priložnost (mlad, zagnan, baje izkušen) zakaj pa ne, da obnovi kopalnico. po treh (3) mesecih nategovanja z roki in da ne rečem kaj vse je bilo treba zraven požret (ampak jaz tiho), se je delo premaknilo sedaj do ploščičarja, ampak surprise, tudi tega ni bilo kot dogovorjeno.

Zdaj pa nisem mogla več in ker me je par stvari zmotilo (saj nikoli ni nič vprašal in delal po svoje, tam ga je pa bilo skoraj nemogoče dobiti, na telefon se pa ne javlja) in tako mu ranim njegovo mlado dušo s komentarji. Pa samo par pripomb sem dala, sploh nisem vsega povedala kar me muči. Ne vem, a se ne vgradi več luč na stropu na sredino prostora?

O moj bog kaj hujšega. V stilu 20letnika odgovor, pa sami naredte če ste tako pametni. Itak, zdaj sem jaz hudobnica, hudobna, pa baje sem se skregala z njih, ja le kako že če še telefona ne dvigne? Glavno da messenger dela…pa da vsak mesec eno slikco nalepi da se mu lahko ploska. Kopalnica je velka 3kvadrate, da ne bo kdo mislu da 20 kvadratov obnavljam. 🙂

No, zdaj pa res ne vem kaj naredit. Ni še reku ampak končni adijo, mi je jasno, da mu po treh mesecih takega dela ne morem več zaupat in da rabim človeka ki bo to končal tako kot se zmenimo. Verjamem da je delaven, ampak komunikacijo ima pa 0. ? Pravzaprav mi je na nek način prav odleglo, da grem naprej.

Danes sem sicer čisto obupana, nimam pojma, kje naj se lotim iskanja enega ki bo to sredi dela prevzel? Kakšna ideja? Slišala sem samo, da bo težko. 🙁 V mojem življenju itak ni nič lahkega, tako da I am ready.

Vsak nasvet dobrodošel. Hvala.

kaj imate še za dokončati, da vidim, če se lahko kaj dogovorimo

Marko hvala. Smo se že premaknili naprej. Še vodovodarja rabim, pa smo zmagali. Prva ocena del prejšnjega majstra pa ni preveč obetavna, bo potrebno kar nekaj popravkov in kar precej denarja za popravilo. Niti estriha ni naredil ravnega….sem mislila, da to vsak ki se gre prenove to zna. Pa blokiran TRR…

Draga lekcija za naprej…vsekakor mojstru, če ga ne poznaš in vidiš že na začetku da stvari ne gredo v pravo smer, stat za ritjo pa vse preverit in vprašat, na koncu smo stranke tiste, ki to naročimo in plačamo in če komu to ni všeč se ga raje prej zamenja kot prepozno. Naj ta nasvet pride komu prav…

New Report

Close