Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Keramičar-fušar nas je pošteno nat.e.g.n.i.l

Keramičar-fušar nas je pošteno nat.e.g.n.i.l

10 m2 kurilnice, raven estrih, klasično polaganje. Ves material moj. Keramičar, pravzaprav njegov sin, začetnik, po vrhu še policaj, popoldansko fušanje, sp ima mati samo za dekoracijo.

10 m2 delal 3 dni, premazal z emulzijo (on kupil), pri robu naredil iz gips plošče poličko 10 cm x 10 cm, dolžine 2 m.
Tudi gips kupil on, pa delal 5 ur tisto polico.

Računal si je 22 €/ m2 polaganje, posebej računal fugiranje (moj material lepilo, ploščice, fugirna masa cm16). Še silikoniziranje naj bi bilo všteto v ceno, ampak je le pripeljal silikon, naredil ne bo, ker se mu ne da.

Računal za delo pa tisto nekaj materiala 400 evrov. Pa računa noče dat!

Sem poklical drugega mojstra, da mi dokonča, pa je rekel, da to, kar je naredil oni šalabajzer, ne bi smelo priti z materialom vred 200 evrov.

Kaj naj naredim, računa mi noče dat, niti mi ne dvigne telefona, lopov policajski. Najraje bi ga prijavil na policiji, da na črno dela popoldan, pa da me je napizdil za 1x več. Dolžen še je silikonizirat, dokončat, pa mi je samo sms poslal, da on pa ni nič dolžen.

Sta pa oba iz Orehove vasi, oče policaj v MB, sin policaj v Ljubljani. Upam, da to prebereta, ker jima bom vrnil. Na mojmojster pa ne morem oziroma ne znam oddat mnenja. Zna kdo?

Haha, bi blo fajn čut še njegovo stran.
Noben ni tolk kriv kot ti. Hotu si enga poceni zato si izbral fušarja, ki pa ti je zaračunal duplo. Prav je tako, enkrat si bo narod vcepu v glavo, da se pri mojstru ne splača šparat in iskat mehke gruške.
Zaka pa nisi zahteval predračun ? Ker si hotu na črno, da nebi dal državi par €, zaj pa jočeš.
Sam bi si nardil če si hotu šparat in se ti zdi, da si hitrejši in bolj sposobn.
Večino vas samo cena zanima.

Objava čaka odobritev

New Report

Close