Najdi forum

Sončne elektrarne

Razmišljamo o nakupu sončne elektrarne. Že vemo približno kako in kaj, samo še izvajalce potrebujemo. Koga priporočate in ali se sploh še splača iti v nakup S.E.?

Našo so zmontirali Termo shopovci in nimam nobenih pripomb. So bili še bolj hitri kot smo pričakovali pa še prijetni fantje so prišli delati in me ni skrbelo kako bojo opravili svoje delo.

Genisonce so našo zmontirali

Mi smo v okolici Ljubljane in smo pred dvema letoma poslali povpraševanje termo shopu. V začetku poletja smo že imeli elektrarno, dobili smo subvencijo iz eko sklada in še nismo imeli nobenega problema z montžo.

Termoshop spet sam sebe hvali!!??!!

Ocitno jim gre slabo tako financno kot kvalitetno, da se mora posluzevati pritlehnega samooglasevanja.

Če te stvar zanima, pridobi nekaj ponudb npr od Gen-I), daj na eno stran stroške, katere imaš sedaj z elektriko in na drugo stran stroške, da te stroške zmanjšaš pa boš imel odgovor na vprašanje, katerega si postavil. Če pa se sedaj ogrevaš z oljem/plinom/biomaso… pa daj še zraven investicijo v TČ…

Tudi jaz sem zbiral ponudbe. Na koncu sem se odločil za Enertron d.o.o..
http://www.enertron.eu Prepričali so me s kar veliko projektov za manjše ponudnike, ogled je bil najbolj profesionalen med tremi, ki sem jih pustil blizu, na koncu nisem imel vprašanja s katerim me nebi svetovalec na terenu prepričal.
Cena pa v sredini niso najcenejši, so pa bistveno kot tisti, ki se ponašajo da so največji.
Me je pa prepričalo še, da imajo svoje elektrarne na katerih testirajo opremo, mislim, da vedo kaj delajo.

ne splača se kupovat tega

Mah, ponavad je bol očitna promocija. Mogoče so dejansko tako poznani po SLO. Imajo ja konstantno oglase vsepovsod

Najboljše, da se pozanimaš pri različnih ponudnikih in jih potem primerjaš. Res je, da so pri termo shopu med bolj poznanimi zaradi kvalitete dela v Sloveniji (tudi sam poznam kar nekaj ljudi z njihovim delom na strehi in nikoli nič slabega ne rečejo), ampak konec koncev je odločitev tvoja. Poglej trenutno stane porabe in koliko plačuješ za položnice potem pa primerjaj.

Tudi mene zanimajo razlogi za zastosnjko oglaševanje termošopa – so res tako zanič, da drugač ne morejo?

Takih poslovnih manevrov se običajno poslužujejo taki, ki imajo nekaj za bregom….

Vse, ki vas zanima ali se sončna elektrarna splača ali ne oziroma kdaj, preberite https://www.zurnal24.si/pod-streho/varcna-hisa/izracunali-smo-kdaj-se-soncna-elektrarna-splaca-in-kdaj-ne-347475

Meni se niti ne zdi promocija, ker ponavadi promotorji zraven dodajo še povezave ipd. Že kar nekaj uporabnikov v tej temi je naredilo točno to – pustili so še kontaktne informacije oziroma povezave v upanju pridobitve strank. Tukaj vidim primerjavo z ljudmi, ki priporočajo iPhone telefone ali kakšno drugo znamko… oni tudi promovirajo Apple? Samo moje mnenje, brez zamere

Meni se niti ne zdi promocija, ker ponavadi promotorji zraven dodajo še povezave ipd. Že kar nekaj uporabnikov v tej temi je naredilo točno to – pustili so še kontaktne informacije oziroma povezave v upanju pridobitve strank. Tukaj vidim primerjavo z ljudmi, ki priporočajo iPhone telefone ali kakšno drugo znamko… oni tudi promovirajo Apple? Samo moje mnenje, brez zamere
[/quote]

Tudi v raznih FB skupinah velikokrat zasledim, da ljudje hvalijo termo shop in ni videti, da bi bili fake profili. Verjetno imajo dobre storitve in pravilen odnos s strankami ter jih zato vsi hvalijo. Me pa zanima, če so uporabniki v tej temi morda iz konkurenčnih podjetij… ?

Mah, take stvari itak pišejo ponavadi taki, ki sploh nimajo izkušenj s firmo pa neki gnjavijo in širijo negativo. Imam njihovo sončno elektrarno, nikoli nobenih problemov, super fantje, tud ko sem imel vprašanje po montaži so mi takoj pomagali itd. Sosed ima pa od nevem koga in je skoz nekaj narobe. Dober glas seže v deveto vas (in še naprej), če si jo hočejo elitisti zmontirati sami pa naj si jo. Kot da se komu da kregat po forumih kdo je najboljši

Hmm jaz pa obratno – imam toplotno od njih, ne sončne. Nimam kaj za povedat, kar še nisi ti – hitro, super, brez problemov. Uredili smo si tudi, da gre deževnica v kotliček in stremimo k samooskrbovani hiši čim prej. Definitivno je sončna tudi v igri v prihodnosti.

Tudi v raznih FB skupinah velikokrat zasledim, da ljudje hvalijo termo shop in ni videti, da bi bili fake profili. Verjetno imajo dobre storitve in pravilen odnos s strankami ter jih zato vsi hvalijo. Me pa zanima, če so uporabniki v tej temi morda iz konkurenčnih podjetij… ?
[/quote]

Verjetno se veliko ljudi odloča za njih zaradi subvencije prek ekosklada. Planiramo v 2021 sončno elektrarno, vendar že zdaj iščem ponudnike in pobiram ponudbe. Pri termo shopu so nam podali še najboljšo ponudbo kar se cene tiče in verjamem, da to premami večino ljudi.

saj ne moreš verjeti, kako nizko se podjetje spusti s tem pritlehnim reklamiranjem….kaj termoshop res ne more nikogar prepričati s kvaliteto?

Večino nas je ravno kakovost prepričala … Bi bilo res smiselno, da se oglašujejo na mrtvem forumu? Na spletu so javno dostopni podatki o dohodkih in odhodkih in je razvidno, da imajo sami po sebi dovolj prometa.

P.S. Pod takšnimi objavami se pa ne oglašaš? https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=98&t=11235205

vem da načeloma všečki na družbenih omrežjih niso dober pokazatelj vspeha ampak pri skoraj 5.000 všečkih na fb-ju bi sklepal da kar nekaj teh ljudi uporablja tudi forume? mogoče sklepam po sebi ampak mi je škoda da tako kvalitetno podjetje dobiva tako slab glas

New Report

Close