Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Zidana ali montažna, montažna-katera?

Zidana ali montažna, montažna-katera?

Pozdravljeni,
Razmišljamo o pritlični montažni hiški za stara leta 🤣😅, zanima me, kakšne so vaše realne izkušnje, kateri izvajalci so res dobri?
Sem videla podobne teme izpred let, ampak stvari se kar spreminjajo in razvijajo in bi rada vaša zadnja mnenja.
Gledali smo pa podjetje NorgesHus skandinavske hiške in sicer Emo…
Hvala za mnenja

Neodločena123,
menim da so vsi naši ponudniki primerni.
Pred leti so pisali, kako tuje firme ne delaj napak, da so “” oooh in sploooh “, da so materiali nadstandardni??,…… itd.
Kolikor sem videl , iz prve roke, ne odstopajo od naših . Delajo tako napake kot materiali niso nadstandardni ???
Sam osebno nimam preference do posameznega ponudnika. Odloči se investitor.
Tvoja izbrana EMA ima dimnik; ne vidim strojnice. Predvidevam, da je ogrevanja toplozračni kamin kot osnova. Tloris 86 m2 za na ” stara leta ” je tudi sprejemljiv. Bi razmislil o ogrevanju na TČ, za ” na stara leta “.

lp

Pri vsaki izbiri naj bo to izvajalec s preverjenimi referncami in dobro boniteto.
Tak, ki bo ne samo jamčil za garancije, ampak, jih bo tudi sposoben izvesti.
Poleg tega za montažno gradnjo preverite ustrezne pridobljene certifikate za tako gradnjo.
Tudi, če je gradnja pri nas, da so gradnjo sposobni izvesti kvalitetno in v določenem roku. Ne, da čakate, ker je ekipa “trenutno” zasedena, v tujini, na dopustu, na inetrvenciji, vi pa čakate s puščajočo streho ali cevjo na ustreznega serviserja. To se mi zdi še bolj pomembno.
Izbor naj bo tak, da boste imeli čimmanj vzdrževanja in čim manj stroškov in dela z ogrevanjem itd. Pripomore kvadratura, enostavnost zasnove, pritlična izvedba za na “stara leta” kot pravite, enostavni neodvisni sistemi, ki jih ni treba “krmiti” ali z gorivom, drvmi, peleti, ker jih ne boste nosili in jih ni treba stalno nadzorovati ali delujejo.

New Report

Close