Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Montaža toplotne črpalke in sončne elektrarne

Montaža toplotne črpalke in sončne elektrarne

Z ženo sva se odločila, da končno investirava v toplotno črpalko in kasneje tudi v sončno elektrarno. Z uporabo interneta sva končno končala z vsemi izračuni o specifikacijah ter sva tudi izračunala kakšen budget imava za montažo zdaj pa imava še en problem. Namreč, iščeva podjetje, ki nama lahko oboje zmontira. Ker so čez dan doma otroci z varuško, je predvsem pomembno, da bo delo opravljeno kvalitetno iz strani zaupanja vrednih ljudi, ker je spuščati neznance v lasten dom precej stresna izkušnja, če te ni doma. Koga priporočate tisti, ki imate toplotne črpalke in sončne elektrarne? Hvala

Dober večer. Mi imamo izkušnje samo s termo shop kar pomeni, da ti ne morem povedati kako se primerjajo z drugimi podjetji. Kljub temu pa lahko vseeno rečem, da so vredni najema za montaže, ker so njihovi delavci (vsaj tisti, ki so prišli h nam) zelo prijazni in hitro opravijo svoje delo. S TČ pa še nismo imeli problemov, čeprav jo imamo že več kot eno leto kar meni osebno pomeni, da je njihovo delo tudi kvalitetno. Upam, da bosta sprejela pravo odločitev in, da se vama ne bojo pojavili kakšni zapleti pri montaži.

Mi smo na istem…nikoli problemov s tč niti s sončno elektrarno od termo shopa…

nova
Uredništvo priporoča

definitivno termo shop. so najbolj znani in cenjeni v sloveniji in jih priporočam vsem

Za Montažo toplotne črpalke vam priporočam Al-An inštalacije
Montirajo Fujitsu Waterstage, prej so montirali tudi druge, samo zatrjujejo da s temi nimajo nobenih problemov, zato ne montirajo nobenih drugih.
Trenutno imajo še kupon za popust v vrednosti 200 EUR Koda kupona ki jo pripišite v neobvezujočem povpraševanju je “555”
Uredijo pa tudi vse za pridobitev subvencije iz EKO sklada

Pri toplotnih boste videli gumb oddajte povpraševanje (tukaj dopišite še to kodo), napišite da želite več informacij
Ne vem pa če trenutno obratujejo zaradi virusa, zagotovo vam bodo pa hitro odgovorili.

Povezava na njihovo stran Vaš link

Mi imamo že nekaj časa Termo Shopovo TČ in tako kot uporabnika pred mano ti lahko priporočam samo njih za montažo. Sicer zdajle ne vem, če se obratujejo glede na epidemijo ampak ti jih priporočam ko bo te zmešnjave konec, če še ni bila sprejeta odločitev.

Jaz sem lansko leto vzel Mitsubishi prek Termo Shopa.

Subvencija pa je bila nakazana 1.7. in je bila za letni dopust.

Še vedno obratujejo, ja. Na njihovi spletni strani piše, da sicer v drugačni obliki vendar še vedno vse teče tako kot mora. Iz lastnih izkušenj pa lahko oddam, da so še vedno zelo odzivni.

Mi že imamo toplotno črpalko in se trenutno dogovarjamo tudi za montažo sončne elektrarne pri termo shopu. Samo njih lahko priporočam ker so res iskreno dobri, hitri in še prijazni….

Se strinjam Kisiko, mi smo na istem – TČ že imamo, Sončno el. bomo dobili pa poleti in vse od termoshopa. Pri njih še subvencijo od ekosklada dobiš kar je super bonus

Objava čaka odobritev

New Report

Close