Najdi forum

Mnenja o Termo Shop-u?

Odločili smo se, da si končno damo zmontirati toplotno črpalko ampak kogar koli vprašam za nasvet pri izvajalcu mi pove drugače. V večini vsi znanci priporočajo termo shop, ampak nekateri jih pa strogo odsvetujejo. Torej, če ima kdo izkušnje z njimi in njihovim delom me zanima:

Ali znajo svetovati nekomu, ki se prav nič ne spozna na toplotne črpalke?

Ali so pošteni pri ceni?

Je njihovo delo kvalitetno?

Seveda pa so dobrodošla tudi priporočila katerega koli drugega podjetja, če veste, da bodo opravili delo pošteno in pravilno.

Jaz jih toplo priporočam vsem, ki se odločajo za montažo tč ali sončne elektrarne. Mi imamo sedaj že skoraj dve leti samooskrbovano hišo in nimam nobenih pripomb. So mi pa oboje montirali pri Termo Shopu.

Dobili smo pa tudi finančno pomoč iz ekosklada kar je seveda velik plus.

Edino kar ti priporočam je, da se odločiš za Mitsubishi tč ker so najbolj kvalitetne na trgu in si lahko zagotoviš, da ne boš imel nobenih problemov.

– Ali znajo svetovati nekomu, ki se prav nič ne spozna na toplotne črpalke?
Znajo ja. Najbolje da jih vnaprej pokličeš saj mislim da še vedno opravljajo brezplačne oglede. Potem se pa lahko zmenite da vam svetujejo in pripravijo ponudbo. V vsakem primeru se lahko pozanimaš pri več različnih izvajalcev montaž in izbereš drugo opcijo.

Ali so pošteni pri ceni?
Jaz sem jih izbral ravno zarad cene in povezave z ekoskladom. Ti pomagajo vse urediti da potem dobiš povrnjen denar..

Je njihovo delo kvalitetno?
Nisem še imel težav s svojo Mitsubishi toplotno črpalko. Je pa res da jo imam sedaj že pol leta in sem prav vesel ko dobim položnice ker niso več tako visoke

nova
Uredništvo priporoča

Prvič slišim za njih. Jaz sem jo za našo družino zmontiral kar s stricem…

če se res odločate za toplotno potem je termo shop res prava izbira… mi imamo njihovo delo tudi na strehi (sončna elektrarna) in nimam nobenih pritožb ali komentarjev. bili so hitri in tudi bolj cenovno ugodni v primerjavi z drugimi ponudbami katere sem dobil. tako da priporočam zaradi pozitivnih izkušenj

Nam so ravno prejšnji teden zmontirali toplotno črpalko. Priporočam – bili so zelo hitri in prijazni. Ravno pravi čas za sneg ki ga napovedujejo v ponedeljek 🙂

Mi smo se za njih odločili ker so nam svetovali glede na našo finančno stanje.. zelo se potrudijo in ti poskušajo poiskati najboljšo varianto, da ne izprazniš TRR ampak si vseeno priskrbljen za prihodnost

Ja, njihovo delo je kvalitetno in so pošteni. Reci jim naj ti zmontirajo Mitsubishi, če si finančno sposoben.

Jaz tudi še nisem mel nikoli problemov z njimi in smo zelo veseli, da smo se odločili za njih. Ne znam ti povedati če so cenovno primerljivi z drugimi, ampak cene res niso šokantne. Delajo pa zelo hitro in kvalitetno tako da ti sploh ni treba za nič skrbeti

Mi smo bili na istem – noben se ni spoznal na toplotne črpalke ampak so vsi govorili da imamo popolno hišo za montažo. Zakaj? Nimam pojma. Tako da na prvo vprašanje je definitivno odgovor DA – zelo dobro svetujejo nekomu, ki se prav nič ne spozna na toplotne črpalke. Najverjetneje zato, ker se noben ne spozna ha ha ha

Pri ceni so pošteni, ampak ne vem kakšne so druge firme ker smo se takoj za termo shop odločili. Ampak nimam občutka da so nas ogoljufali

Da, njihovo delo je kvalitetno in tudi zelo hitro. Jaz sem mislil da bo montaža toplotne črpalke zelo dolg proces in sem bil zelo prijetno presenečen. :- )

David, super si tole napisal… Se popolnoma strinjam in nimam ničesar za dodati razen to, da se mora vsak zase pozanimati malo o TČ pred nakupom ker najverjetneje termo shop ne zmore odločati namesto vas. Mi smo se vnaprej malo pozanimali in je bilo popolno

Čeprav vidim da so mnenja o tshopu samo pozitivna bom pa vseeno jaz prištel svoj glas in rekel da jih zelo priporočam še posebej za novince ki se ne spoznajo na stvari ki so ključne pri nakupu in montaži tč

nam so pa samo sončno elektrarno zmontirali dve leti nazaj tako da sedaj resno razmišljam še v tč… ampak v glavnem priporočam fantje so standardom primerni

Ali znajo svetovati nekomu, ki se prav nič ne spozna na toplotne črpalke? …. Da, mi nismo nič vedli o teh zadevah in so nam znali svetovati. Vse zdaj dela bp… priporočam.

Je njihovo delo kvalitetno? Da, pri nas še vedno vse dela bp in nismo imeli še nobenih problemov in se sedaj še odločamo še za sončno elektrarno

Objava čaka odobritev

New Report

Close