Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Nalepke za ploščice v kuhinji

Nalepke za ploščice v kuhinji

Živjo!

Iščem kakršnekoli informacije (predvsem iz vaših lastnih izkušenj), ali se po letu ali dveh nalepke za ploščice enostavno odstranijo, če so bile nalepljene na osnovno ploščico.

Namreč: trenutno sem v najemniškem stanovanju in v kuhinji so “okrasne” ploščice, ki mi res niso všeč, zato iščem enostavno in predvsem reverzibilno rešitev, saj bi ko se odselim kuhinjo rada vrnila v prvotnem stanju. Brskala sem po trgovinah in internetu in našla dokaj enostavno rešitev – t.i. “samolepilne ploščice”, ki se jih da enostavno narezati na želeno velikost ter prelepiti čez osnovno ploščico. Druga rešitev je samolepilna folija, ki se tudi samo prelepi čez osnovno ploskev.
Skrbi pa me, da bo po določenem času odstranitev nalepk težavna ali pa da bi celo poškodovala ploščico, na katero bi zadevo nalepila … Ima kdo kakšne izkušnje s tem ali mi lahko priporoči kaj drugega oz. pove, kje je kupil ustrezne nalepke/folijo?

Najlepša hvala že vnaprej!

New Report

Close