Najdi forum

PVC okna Satler

Pozdravljeni!

Ima kdo kakšne izkušnje s proizvajalcem PVC oken Satler iz Sl. Konjic? So njihovi izdelki kvalitetni, se držijo dogovorov, rokov? Izkušnje z montažo?

Starša sta pred leti izbrala Satler kot izvajalca za menjavo oken. Okna so nam zamenjali v dveh dneh s tem da imamo v hiši ogromno velikih oken. Po 4ih letih so okna še vedno takšna kot nova. Zraven imamo še komarnike. Enkrat se nam je en strgal pa so ga takoj popravili.
Rokov in dogovorov so se držali, tudi z montažo ni bilo nobenih problemov, vse so naredili zelo kvalitetno. Od zunaj se je videlo le na dveh manjših mestih da so se okna menjala, drugače se res ni nič poznalo. Glede na to da smo kasneje menjali še fasado sploh ni bilo problema.
Jih močno priporočam, tudi cena ni bila pretirana 🙂

Evian12 hvala za odgovor. Lepo je prebrati še kaj pozitivnega. Mogoče veste katero “vrsto” oken so vgradili?

Ker živim ob prometni cesti, iščem zvočno dobro izolativna okna – 3 slojna, cca 39Db.
Pridobila sem še druge ponudbe (MIK, AJM, Stopar, Termoglas), ki naj bi bile med samo primerljive. Vsaj jaz sem vsem dala enake zahteve. Med njimi so od 10 – 20% razlike v ceni, predvsem zato, ker nekateri dajo že kar na začetku visoke popuste (AJM…), nekateri pa jih sploh ne dajo.
Sem pa, ko sem brala forume, o vsakem ponudniku oz PVC profilu, ki ga nudijo, našla neke negativne komentarje.
Nagibam se k Satlerju, vendar pa “strokovnjaki” na forumi pravijo, da so Aluplastovi profili slabi. Potem pa enako pišejo še za Gealan… Najhuje je pa, ko bereš kako slabe monterje imajo. Kaj ti potem pomagajo kvalitetna okna, če pa pride en zunanji izvajalec in jih slabo vgradi…

V glavnem, težko se je znajti v tej poplavi informacij in se pravilno odločiti. Vem, da ima vsak svoje pluse in minuse, a glede na to, da gre kar za visoko investicijo, sem res vesela vsakega mnenja, komentarja, predloga, izkušnje…

joj se opravičujem za pozen odgovor.. upam da nisem prepozna. mi smo od ceste odmaknjeni dobrih 10 metrov in mislim da imamo 3 slojna okna, nevem pa ostalih podatkov. vem pa da so dobro zvočno izolativni ker se odkar smo jih zamenjali veliko manj sliši promet (predvsem ponoči)
satlerjevi monterji so bili pri nas super. mislim da imajo še vedno iste in so se res potrudili, če se prav spomnim sta moja starša pričakovala slabše kot je bilo. glede na to da je bila mami zadovoljna, pa je ponavadi zelo natančna oseba tako da bi lahko trdila da sta monterja naredila dobro delo 🙂

New Report

Close