Najdi forum

Toplotna črpalka

Ima kdo kakšen predlog za izvajalce toplotnih črpalk? Sodelavec mi je predlagal Termo Shop, vendar se še nisem popolnoma odločil.

Lp in hvala

magnetko,
boš moral še kaj več napisati. Ne moreš v nakup, kot da greš ” v štacuno po kilo kruha”.
Navade investitorja, lega objekta, izolacija, kvadratura, pozicija TČ, okna -vrata,……..kvadratura objekta, fasada debelina izolacije, streha,….način ogrevanja,….

Vidim da se niti približno ne spoznaš na TČ, zato ti je sodelavec predlagal Termo Shop ha ha. Nam so ga tudi (ljudje z več izkušnjami kot jaz 🙂 ) predlagali, ker ti res (po domače) rit odnašajo. Nam ni bilo potrebno nič živcev zgubljati in so nam vse oni predlagali in izračunali. Oglede imajo pa zastonj, tako da kar telefon v roke pa jih vprašaj. Je pa zelo odvisno od faktorjev ki jih je že grezilo opisal. Vnaprej sestavi tudi seznam stroškov, katere imaš sedaj. Pa preglej si hišo, da boš znal odgovarjati na vprašanja ha ha.

nova
Uredništvo priporoča

,,, naša je bila tud pri termo shopu zmontirana. So bili v redu delavci, nismo imeli nobenih problemov, TČ še vedno dela….. priporočam …. lp

mene so tudi na Termo shop prepričali. Sem jih videl na MOS sejmu in so mi znali odgovoriti na vsa vprašanja tako da smo se kar tam dogovorili za ogled.. sem pa izbral (po njihovih predlogih) Mitsubishi toplotno črpalko. Sicer se ne spomnim zakaj točno to, ampak dela in nižje stroške imam tako da sem zadovoljen.

Ful je odvisno od stvari katere je omenil uporabnik ničinfo. Toplotne črpalke niso “one size fits all” in je težko predlagati kako in kaj s tako malo informacijami

New Report

Close