Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Fasaderstvo MojFasader.si ALIVSAS PHP

Fasaderstvo MojFasader.si ALIVSAS PHP

Zdravo!
Zanima me če kdo pozna fasaderstvo MojFasader.si ki je skratka projekt ki ga vodi Admir Latic delajo fasade itd. Njegovo podjetje je ALIVSAS PHP doo.
Skratka če kdo pozna oziroma ima dobre slabe izkušnje z njimi bi prosil naj napiše svoje mnenje. Na strani StopNeplacniki je podjetje ALIVSAS zamenjalo kar veliko imen kar je razvidno iz zgodovin sprememb.
Admir latic je bil tudi mlad podjetnik leta 2011 ki je imel prej podjetje Endom doo fasaderstvo ki so jo zaprli. To vem iz neta. Če kdo ve kaj več bi bili veseli vseh mnenj in predlogov. Hvala

Evo, ni bilo nekih odgovorov, pa sem se odločil, da sam malce vskočim 🙂
Res je, osebno sem sodeloval pri različnih projektih, nekateri so (bili) bolj uspešni, nekateri pa nekoliko manj. Pridobil sem izjemne izkušnje ter zasnoval blagovno znamko MojFasder.si v okviru podjetja Alivsas php d.d.. Odločili smo se za prehod na delniško družbo, ker želimo nagrajevati naše zaposlene tudi v obliki dodelitve deleža v podjetju, v obliki delnic. Sicer pa bo letos zaključenih cca 100 fasad po celotni Sloveniji. Lansko leto 86. Vse naše reference si lahko ogledate tudi v živo.
Delamo samo za privatni sektor, vsa dela opravljamo z lastnimi zaposlenimi. Ves posel imamo tudi zavarovan, torej naše stranke prejmejo dve desetletni garanciji, za materiale in za izvedbo, kot že rečeno, obe garanciji sta tudi zavarovani.
Ne glede na to, ali ste že izbrali izvajalca ali ne, bom izjemno vesel klepeta z Vami, lahko me pokličete na 051318610 ali pa mi pišete na [email protected], sicer pa sem prisoten tudi na FB-ju, instagramu in na Youtube-u.
Veselim se morebitnega kontakta 🙂
Najlepša hvala,
Admir

Objava čaka odobritev

New Report

Close