Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Poglejte tole adaptirano stanovanje

Poglejte tole adaptirano stanovanje

Ne morš verjet: https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-center-poljane-stanovanje_6262766/.
A je naša mentaliteta res tako na podnu?

Za začetek bi ti slavist bolj koristil.

To je adaptirano stanovanje ? NE ME BASAT! vse prav vse je ven za zmetat in jovo nanovo !
Opremljeno z nekimi Alplesovimi omarami iz začetka sedemdesetih, pipa v kuhinji je še original…

Nisem opazila, da bi se na tem forumu pogovarjali v izborni slovenščini. Lahko pa tudi. Zakaj pa ne? Pravzaprav mi je laže.


Kupljeno po Jazbinškovem zakonu opremljeno še iz časa Titeja, renovacija verjetno zajema beljenje 😉

Mogoče je zamenjal pipo v wc-ju.

Pa tudi to kar piše ni res če bi zamenjali vodovodno inštalacijo bi morali v kopalnici zamenjati ploščice tele pa že niso niti približno nove.

Manjka tisti star tv, ob katerem je bilo treba vstati iz kavca, da si presaltal program. Tako, da bi bilo vse v stilu… :))

In kaj točno je narobe z Alplesom?


In kakšno zvezo ima to z mentaliteto?

Grem stavit, da noben od vas tega stanovanja ne more kupiti z gotovino.

Čakaj malo… kaj ima tole stanovanje z mentaliteto?


lastnik naj bo iskren in iskreno navede info o stanovanju – to je osnovno spoštovanje do potencialnih kupcev.
Kupce imeti za norca, da je to adaptirano pred 5 leti, je res pod nivojem, saj nismo bedaki.


Ne gre se za izborno slovenščno. Potrebuješ nekoga, ki ti bo razložil pomen besede mentaliteta.

Dizaster. Pa ne moreš, no 😀


lastnik naj bo iskren in iskreno navede info o stanovanju – to je osnovno spoštovanje do potencialnih kupcev.
Kupce imeti za norca, da je to adaptirano pred 5 leti, je res pod nivojem, saj nismo bedaki.
[/quote]

Aha, to…
Moje mnenje – vsak prodajalec načeloma hvali kar prodaja; kupec pa verjame kolikor je neumen.
Kupec ki razmišlja tako – da ga tak zapis žali – pač ne kupi. Oz. niti ne povprašuje.

Po drugi strani pa – lahko je lastnik enostavno bolj kratke pameti; in je dal npr obnoviti instalacije in popravljen zid zakril s staro omaro. Ali kaj podobnega. Pri prodaji stanovanj je skoraj vse možno.


lastnik naj bo iskren in iskreno navede info o stanovanju – to je osnovno spoštovanje do potencialnih kupcev.
Kupce imeti za norca, da je to adaptirano pred 5 leti, je res pod nivojem, saj nismo bedaki.
[/quote]

Saj je dal info. V slikah. Ena slika je vredna 1000 besed.
Ali kupuješ stanovanje ali pohištvo?


Kaj pa tebe muči? Pohištvo zmečeš ven ( pri nas vedno kažejo pohištvo), zamenjaš pode in prebeliš, mogoče podreš še kakšen nenosilen zid. Kvadratura je dobra, lokacija še boljša. Prenova pa je lahko tudi fasada pa okna, pa recimo vhodna protivlomna vrata. Kaj bi pa rada? Tvoja pamet je v podnu!


Jaka pa kaj tebe muči. Vržeš stran pa je! Omara iz 70 ? In? Od kdaj pa omare namesto kvadrature kupujete? Res?

Aha, to…
Moje mnenje – vsak prodajalec načeloma hvali kar prodaja; kupec pa verjame kolikor je neumen.
Kupec ki razmišlja tako – da ga tak zapis žali – pač ne kupi. Oz. niti ne povprašuje.

Po drugi strani pa – lahko je lastnik enostavno bolj kratke pameti; in je dal npr obnoviti instalacije in popravljen zid zakril s staro omaro. Ali kaj podobnega. Pri prodaji stanovanj je skoraj vse možno.
[/quote]
daj no rok – a ti razumeš kaj je laž.
govoriti,da je tako staro stanovanje adaptirano bilo pred 5 leti, je očitna laž. In nismo ljudje bedaki,da je ne bi spregledali.

Glede na tvoj zapis – od tebe ni varno npr. avta kupiti, ker bioš nabil lažnive podatke, prevrtel km in še in še, ker po tvoje ti lahko hvališ svojo stvar…
npe – ne gre to tako. če jaz kaj prodajam povem iskreno, hvalim tisto kar je, če pa so kje kakšne stvari jih pa tudi povem in toliko znižam ceno. To je iskrenost.
tale bedak in tudi tebi podobni ne boste nikoli nič prodali. Ljudje nismo bedaki.

New Report

Close