Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izolacija fasade na staro fasado in cokel iz umetnega kamna

Izolacija fasade na staro fasado in cokel iz umetnega kamna

Imam hišo staro 40 let, odločamo se za izolacijo na staro fasado, sedaj me pa zanima, kakšno debelino stiroporja ste dali na obstoječo fasado, ter tisti, ki ste imeli cokel iz umetnega kamna, ali ste ga tudi izolirali, ali pustili, ali odstranili.
Prav tako me zanima, kako ste prenovili balkon, saj bo potrebno obnovit tudi tega, je pa problem, ker ni cel pod streho, ali obrobiti s ploščicami ali kako drugače.
Hvala za nasvete.

V primeru, da kamen drži ( ni voltel zvok, ko ga potapkaš), ga pusti gor, drugače pa odstrani. Napiši sestavo tvoje sedanje stene in novega stanja. Da se naredi kontrola kondenza.
Nič ni napisanega glede špalet oken in vrat.
Balkon lahko odstraniš v celoti ali v celoti posaniraš. Vprašanje , iz katerega obdobja je grajena hiša in nato se predlaga sanacija. Količina armatura/kakšna? Ali balkon zamaka? Odstopajo ploščice?
Ali si povabila kakšnega strokovnjaka na ogled ??

LP

Tako kot je rekel greilo;
če ni votel zvok se lahko pusti kamen (ali stara fasada) gor. Sigurno se izolira tudi cokl.
Največ se uporablja stiropor 14-16cm, če je samaa sestava konstrukcije ustrezna, če ne raje volna ali …kar ustreza na izračun. Tako so tudi smiselne subvencije Ekosklada

New Report

Close