Najdi forum

Slabe izkušnje z Bauhaus.

Pogosto hodim v Bauhaus, nakupi za gradnjo ipd. V zadnjih 14 dneh pa sem imel dve zelo slabi izkušnji. In sicer, najprej so mi zaračunali pet vreč betona namesto štiri, kar sem ugotovil šele doma, ko sem pregledal račun. Kako čudno, da se te ”napake” zgodijo vedno samo v škodo potrošnika! Kot drugo pa – od septembra imajo na razprodaji voščene barve. Kupil sem vosek, ki je bil znižan za 30%, zaračunali pa so mi ga po stari ceni, kar sem ponovno, ker sem kupil več izdelkov, ugotovil šele doma. Ko sem šel nazaj in zahteval razliko, niso hoteli priznati napake, niti tega, da so vnesli v program spremembo cene z več tedensko zamudo. To so navadni nateguni, nesposobneži. Obi in Merkur sta 1000x boljša, ker imajo delavce na vsakem koraku in ti tudi ful svetujejo. Bauhaus pa me zaradi svojega nesramnega odnosa do strank, do tega, da niti ne priznajo napake, ne bodo več videli.
Imate tudi vi kakšne takšne izkušnje?

Ja in kaj zaj jočeš ? Tam bi račun preveru. Če ti ne paše pač ne hodiš več tja, pa je mir. Jaz grem večkrat, se res bol sprehajam, pa vkrast se da tud lahko, pa jim tak vrni.

Kdo pa danes še gleda račune, je preveč komplicirano gor napisano.

New Report

Close