Najdi forum

Mrzla voda ne priteče!

Zdravo,

dva tedna nazaj smo na novo priklopili pomivalni stroj. Pod lijakom v kuhinji smo namontirali nov nastavek, podaljšali cevi in je vse normalno delovalo, razen tam, kjer smo podaljšali cev je minimalno kapljajo. Včeraj smo se odločili tudi to kapljanje popraviti, odmontirali in nazaj priklopili. Od tedaj naprej pa mrzla voda ne priteče več, nikjer. Kje bi lahko bila težava in kaj lahko lahko storimo?

Lep pozdrav

Poskusili smo že:
– odklopiti pomivalni stroj (in ga potem še enkrat nazaj priklopiti),
– pustiti odprte pipe,
pa tudi ne dela.

Je morda zvezano tako, da je priklop samo na toplo vodni tokokrog?

nova
Uredništvo priporoča

Nihče ne ve 🙂 🙂

Predvsem ni jasno, zakaj pri prvem priklopu nismo imeli nobenih težav, pri drugem pa.

Jaz sem imel približno enak problem, da je tekla samo topla voda, mrzla pa ne. Predtem smo nekaj delali na vodovodu, pa smo kar precej zapirali glavni ventil za vodo. Potem sem odvil pri kotličku cev z ventila, potem pa drugje odprl vodo pri pipi in je začela mrzla voda spet tečt. Zgleda, da je bilo v ceveh polno lufta in umazanije. Probaj tako naredit, mogoče bo pri tebi tudi bolje.

Če imaš enoročajno baterijo (pipo), je verjetno popustilo tesnilo med toplo in hladno vodo v kartuši.

Če imaš enoročajno baterijo (pipo), je verjetno popustilo tesnilo med toplo in hladno vodo v kartuši.

New Report

Close