Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom nasvet za preureditev okolice hiše

nasvet za preureditev okolice hiše

V hiši smo že 10 let, nismo tehnično nadarjeni… Okolico hiše, ki je malo tega, malo onega, bi radi popravili in uredili. Zamenjali prane plošče, dokončali teraso, malo zasaditve za senco… Nobere visoke znanosti, rabimo pa nasvet v smislu izogibanja pastem, (naklon, materiali, senca..) na koga naj se obrnem? Arhitekt (je premalenkostno opravilo, po mojem) Gradbenik ( a ima praktično vizijo, ali je samo tehnik) Imate še kakšen nasvet?

Glede na napisano še krajinski arhitekt ali kombinacija arhitekta ali krajsinkega arhitekta. Še korak dlje morad urejevalci vrtov oz.drevesnica v vaši bližini, včasih poskrbijo tudi za manjša gradbena dela predvsem pa celotno zasnovo.

O, to je pa hiter odgovor, hvala.
Čeprav pa so me vsi ti nazivi direktno napeljali na pomislek o strošku.
Nismo ravno brez skrbi, kar se financ tiče, zato me zanima, kaj od tega je manj razkošno v smislu racionalne pomoči lastniku. Gre navsezadnje res za manjšo stvar.

nova
Uredništvo priporoča

Lokacija ?

Takole verjetno bolje kar urejevalec vrtov, drevesnica, velikokrat so zaposleni tudi krajinski arhitekti ali nekdo s smislom za to in vam hkrati svetuje tudi zasaditev.

Oprostite, nisem bila ažurna.
Lokacija je okolica Logatca.

New Report

Close