Najdi forum

hiška sobi spodaj

Živimo v najemu in iščemo domek..najraje hišo. Sedaj imamo možnost ugodno kupiti hišo, pri kateri pa so v prvem nadstropju urejeni dnevni prostori, kopalnica in soba. Mi pa smo družina. Da bi sedaj kompletno hišo obnavljali nam finančno ne bi zneslo…pa tudi škoda se mi zdi, ker je bilo to stanovanje urejeno pred par leti.. (gre namreč za staro kamnito hišo, ki jo je imel par in več sob ni potreboval) Ali bi bilo čudno, če bi otrokoma v pritličju uredili sobici, dnevni prostori in najina spalnica pa bi ostali v nadstropju.

Prav nič ni čudnega s tem. Zakaj imate pomisleke?

Iztok Kos, interior dizajner

kaj pa vem, malce nenavadno mi je. Gre za staro enojno hišo, kar pomeni, da bi ob vhodu na vsako stran bila ena otroška soba, stopnice v zgornje nadstropje na eno stran dnevni prostori in na drugo kopalnica ter soba. V pritličju bi bil z zunanje strani vhod v kurilnico, ter večjo shrambo. lepše in večje bi bilo, če bi bili spodaj čez celo dnevni prostori zgoraj pa tri sobe, vendar to pomeni konkreten finančni zalogaj.

nova
Uredništvo priporoča

Se naredi preverbo in pregled. Želje in stanje in ocena investicije.
Drugače s programom spalnih prostorov v pritličju in bivalnih v nadstropju ni nič narobe.

New Report

Close