Najdi forum

Kuhinje lesnina, momax

Zdravo!
Kaksne izkusnje imate s kuhinjami v lesnini ali momaxu za ceno do 2000€ skupaj z aparati?
Primer: https://m.xxxlesnina.si/p/welnova-kuhinjski-blok-001871014117

Ne pričakuj 30 letne garancije in popolnega delovanja za tak denar.
Sicer je pa tole izredno dober nakup, glede na ceno. Za 5, 10 let bo zihr.

Je pa mene prodajalec po strokovnem posvetu prepričal, da sem sem pa tja dodal še kak dodatek in sem dal za kuhinjo več. Po 3 letih mi ni žal. Tisti “predragi” kosi so ZARES ZAKON (recimo nožno odpiranje smetnjaka, velika pokončna omara s košarami… ). Odslej nobene kuhinje brez teh dodatkov. 🙂

Se strinjam s predhodnikom glede “tistih malo drazjih elementov”. Izvlecne visoke omare za hrano, siroki predali kjer se nic ne zalezi in je vse na dosegu brez plezanja v globine omar….Za ta denar bi morda dobila ze kar solidno kuhinjo tidi v Ikei. Je pa odvisno za koliko casa kuhinjo kupujes. In ali imas druzino in veliko kuhas….Premisli kje bo hrana, kje smeti, kje posoda in pribor, kje krozniki in kozarci, kje olje kis zacimbe, kje pladnji, kje pripomocki za peko, vecje posode, kje caji in kave, taperce, krpe, kje aparati(mikserji ipd)…vse to si nekako razporedi v nekem smiselnem zaporedju, da ne bo v predalih zmanjkalo prostora. Na pultu bi v pospravljeni kuhinji morda lahko ostal le kak mikser in skleda za sadje. Morda ostane se primerno mesto za kak loncek bazilike….

nova
Uredništvo priporoča

točno isto imam že točno 15 let, no 15 let je bilo julija

vse ok, globina, police, razen vratca so v zadnje pol leta začela malce “cvetet” ob pečici in pri pomivalnem koritu

ampak glede na to, da sem jo planirala za max res max 8-10 let je ok

le cena je bila pred 15 leti cca pol manj

p.s.: se pozna draženje stvari v vseh teh letih: kruh in ostale osnove cca 500%, ostalo vsaj 100%

je pa res, če in ko bom šla v nakup nove definitivno naročilu mizarju – pride isto

Točno to! In točno ta dva dodatka bosta tudi z mano odslej vedno… Kljub temu, da je samo velika pokončna omara s košarami skoraj jurja (pri 50% popustu v Lesnini je blo to sicer mal pod 500 ampak vseeno ogromno). Nožno odpiranje smetnjaka vedno pogrešam, ko nisem doma. 😀


mizar je velikokrat dražji ali pa slabše kakovosti…

ne kupujte kuhinje v momaxu.imam že peto reklamacijo in imam občutek ,da ne bo še konec

A res? Pa lih hočem še tja iti na izris. Res ne vem, kje bi naročila. Bila sem v Lesnini, Dan Kuchen, GA kuhinje, mizarstvo Erjavec,…

kuhinjica,
v kolikor ti finance dovoljujejo, se zapelji do mizarja. Nisi napisal iz katerega konca naše ” kure ” si? Dan…..GA….., naj bi bilo solidni, se pa tudi pri njih zakomplicira. Nekaj investitorjev sem imel možnost imeti na očeh z odločitvijo , da kuhinjo nabavijo v IKEI ( v Avstriji). Primeni izdelek.

Prijateljica je kupila drago kuhinjo, pa so bile reklamacije pri res popolnoma osnovnih stvareh, zaradi napak, narejenih že med načrtovanjem (in na katere te recimo sam od sebe opozori Ikein program).

New Report

Close