Najdi forum

Sušilni stroj – kateri?

Smo pred nakupom sušilnega stroja. Se kdo tukaj spozna na trenutno ponudbo? Razmišljava nekje o ceni do 700 EUR, če gre za manj, nama je tud ok:). V tem rangu gledava Boscha WTW85460BY (serija 6). Bi bil ok, priporočate kakšnega drugega. So pomembne serije? Edini minus, ki me moti pri Boschu je, da baje boben obrača samo v eno smer, in ne v obe, zaradi česar se cunje zvijejo v klopčič in slabše posušijo. Pomembno mi je zgolj to, da se dobro posuši, po možnosti v krajšem času. V tem rangu mogoče najdeva še Gorenje in seveda Beko. Kakšne izkušnje, priporočila? Je tukaj kakšen serviser, ki bi nama znal svetovati.

Žal va, ne morem svetovati, tudi sama ga kupujem, prvič. Za katerega ste se odločili? Kako ste zadovoljni? Bi pri naslednjem nakupu upoštevali še kaj drugega?

Učinkovito sušenje želim 🙂

Sušilni stroj ???

GORENJE je zakon. Naša firma, servis vrhunski, odzivnost top, možnost nadomestnega stroja… Ma lej… Nimam besed.

Nikdar nism mel sušilca, pa me je kolega prepriču, da to morm met.. In sm šou res u trgovino, odbil 450 eur in lahk sam rečem ZMAGA !!!

Ma toplotno črpalko, sam prilagaja čas sušenja.. Naštimaš kok suho.. Ma svašta.. Res BOMBA.

Poraba štroma pa skor nč..

Eden izmed najbolših nakupov.

nova
Uredništvo priporoča

Bojan ali lahko poveš kateri stroj imaš?

Jaz tudi kupuje sušilca, do zdaj ga še nisem imela. Danes sem gledala Bosch serija 4. Vaša priporočila?

New Report

Close