Najdi forum

ADAPTACIJA STANOVANJA

A bi mi lahko kdo svetoval kakšen pameten inžinering za popolno prenovo stanovanja???
Sva namreč kupila staro hišo in bi jo bilo potrebno obnoviti.
Kajti z fantom sva iskala izvajalca pa so hodili bolj čudaki kot resni izvajalci.Potem pa še pogledava na bizi (kjer so obstoječe firme) jih pa polovico sploh nima obstoječega podjetja.

Inženeringov je kar nekaj. Celovito.si,maksi.si,moj mojster…itd
Vendar je danes vellik problem da ti stroškovnika ne zna v celoti cca nobeden narediti,poleg pa cena dostikrat naraste od začetne.Da pa n egovrim o izvedbi ki je rečena 2 meseca potem pa se zavleče 4-5 mesecev.
A sploh obstaja podjetje z resnimi izvajalci??
OBČUTILA NA LASTNI KOŽI

Se popolnoma strinjam tudi jaz sem imela slabo izkušnjo z mojstri pri prenovi stanovanja .Kot starejšo gospo so me hoteli prenesti naookoli,da ne govorim kako se je zavleklo že pri postavljanju vodovoda.Arhitekt je zrisal,pobral denar (pa ne majhen) in potem ga ni bilo več na spregled.
Na vso srečo sem potem dobila neki inžinering/ ekipa dobro podkovanih fantov,predvsem pa organizacije in hvalabogu da se je končalo tako kot mora.Sedaj imam pravi užitek priti domov,saj mi dom pomeni veliko če je urejen.

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo pred kratkim tudi prenavljali stanovanje v Ljubljani in smo iskali izvajalca, ki bi naredil vse kar je treba, od estriha do napeljave za vodo in ogrevanje in izdelave kopalnice. V glavnem naredili so vse, pa tudi cenovno so bili sprejemljivi (nekateri predračuni drugih firm so bili pa močno naviti…). Na koncu smo bili z izvajalcem Drejc-em iz firme Storitve DTS zelo zadovoljni. Imajo tudi spletno stran kjer lahko dobiš več informacij http://www.keramicarstvo-dts.si Upam, da kaj pomaga. Lp Miran

Midva z partnerko sva prav tako iskala izvajalca za kompletno prenovo stanovanja.Dobila sva kontakt preko kolegov,saj so tudi njim delal pred leti.
Pri njih sva dobila vse kopalniško in centralno opremo,notranja in zunanja vrata,okna,parket,celo kuhinjo.Mislim res nama ni bilo potrebno iskat po trgovinah (sva časovno bila zelo zasedena) in je izvajalec res naredil tip top.Lahko pošljem slike.Njihov kotakt
GUPI GENOM d.o.o,
http://www.kopalnice.eu

Sem GUPI GENOM klical,vendar so z delom zasedeni vsaj še 2 meseca.Sem se pa zmenil za kopalniško opremo imajo top cene
Izvajalca moram pa še poiskati-saj se mi zelo mudi z prenovo kopalnice.A kdo pozna oziroma jim je delal Sanitar d.o.o

lahko poklicete podjetje hrženjak&COMPANY se ukvarjajo z temi stvarmi ,knaf ,obnova kopalnic ,polaganje laminatov ,prenova starejsih objektov in ureditev notranjih prostorov novogradenj,elektroinštalacij,pleskanje in brusenje ……tel.040305054 podravska regija

Zivio a ste ze nasli izvajalca

Sanitar dela bolj ali manj vodovod itd. Nam so delali centtalno… So super…Gupi Genom osebno ne poznam, sem pa od prijateljice pri kateri so delali kopalnico, slišala kritike. Kakšne, o tem nebi… Prav tako o Maxiju. Moj mojster pa samo posreduje izvajalce. Vodovod nam je delal Grum Jože, starejši možak, ki ve kaj dela… Gradbenikov na ogledu je bilo precej, večina bi delala nekaj na črno, večina ni imela niti podjetja niti niso izdelali predračunov, oziroma neke čičke čačke v srbohrvaščini… Dveh niti razumeli nismo kaj govorita, verjetno Albanca ali Makedonca… Z inžiniringi je bilo pa tako, da so pač inžinirji, dobri na papirju v realnosti se pa niso znašli, vsaj pri nas ne ker je bila adaptacija zahtevna. Pač rabili smo nekoga, ki je že kakšen mešalec betona kdaj zamešal sam… Da o karakterju ki je hotel 100 procentni avans ne govorim. V gotovini seveda… Kako smo se odločili? Po priporočilu sodelavca in po brskanju po netu. Vpišeš ime firme in telefonsko pa vidiš kaj, če ti kaj vn vrže. Odločitev je bila: Gradbena hiša Mlakar… Cenovno je bilo med dražjimi oz od najcenejšega izvajalca mnogo dražje. Sem mu pokazala najcenejši predračun pa je rekel, da on materiala za ta denar ne dobi… Problem z izvajalcem: Dela so se zavlekla čez rok..Vmes so bili tudi manjši problemi ampak vse v meji normalnega in so se tudi sproti odpravljali. Je pa zaradi tega na koncu bil manjši popust. Pa en dan ni bilo nikogar na gradbišču, ker so imeli kao neko intervencijo… Račun na koncu itak malo višji, ampak realno je bilo pričakovano, ker si je moj partner med projektom par stvari premislil oz spremenil…
Reklama gor ali dol, forumi so zato da se delijo izkušnje itd, tisti ki bere pa naj presodi, kaj in če je reklama.

Po večletnem delu v tujini sedaj opravljam storitve v sloveniji. Ukvarjam se z adaptacijami, strojnimi zemeljskimi deli in elektromontažo na področju štajerske in osrednjeslovenske regije, če potrebujete me lahko kontaktirate na [email protected]

Midva sva se odločila za Vaš link, korektno sodelvanje za dost ok ceno, z rezultatom pa več kot zadovoljna.

Smo imeli pred kratkim prenovo stanovanja-katastrofa izvajalcev.Rečejo da pridejo potem pa nikjer nobenega.No nazadnje ko sva z ženo brskala po netu sva zasledila nekaj ljudi,ki bi nama bili pripravljeni pomagat seveda z plačilom (saj sva namreč z ženo in otroci preselila začasno v najmniško stanovanje in sva imela pogodbo do kdaj bomo notri/med tem ko se bo prenavlja)
Iz srca sva hvaležna kljub zasedenosti vendar so nama vseeno pomagali g.Jože Zupancic,Miran Ješe s.p in podjetje Gupi Genom d.o.o-še enkrat hvala-posebaj g.Roku

Predlagam vam tole firmo Roki kopalnice041599244.So resni zaneslivi in kvalitetni.Pri meni so prenovili celotno stanovanje.Lp

Lahko prosim za mail?

Lahko prosim za mail?

A je ta Gupi Genom še vedno dober?
Letos prenavljam kopalnico, predsobo in kuhinjo in nimam ne časa ne volje, da bi sama organizirala vse mojstre, pa rabim enega koordinatorja in izvajalca, ploščice, elektrika, vodovod, menjava radiatorjev, pleskanje podbojev in vrat, kuhinjo bom vzela najbrž kar Gorenjevo, aparate Bosch, pipe še ne vem.
Zelo bom hvaležna za aktualne izkušnje.

Živjo, nama je GUPI lani prenavljal 200m2 hišo staro 60 let. Začeli so aprila, končali avgusta. Brez priganjanja, ker se nama ni mudilo. V celoti obnovljeno, cena sicer 30% višja od dogovorjeno ampak so bila dejansko dodatna dela precej obsežna od prvotnega plana. Gospod Rok, oseba ki vodi celotno zadevo je temperamenten vendar pošten. Drži se dogovora. Je pa res, da imajo po navadi kar gužvo. VSeeno priporočam, vsi sorodniki so rekli, da v kolikor bi prenavljali bi izbrali njega. Se kar strinjam. Pogumno. Vseeno pa svetujem trdo roko pri pogajanjih, VSE na papirju. V kolikor vam lahko še kako pomagam pa pišite. Informacije so ZELO sveže.

Lp, K

Adatacija stanovanja pride nekje 400-700 € / m2 glede na tele analize: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/gradnja-obnova/obnova-adaptacija-prenova-kopalnice-mansarde-stanovanja-in-hise-cene-trendi-in-preverjeni-mojstri/ Notri pa boste našli tudi izbor mojstrov za obnovo…

Tukaj boš našla vse za prenovo stanovanja – cene[/url], mojstre, trendi, ideje, … https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/gradnja-obnova/prenova-stanovanja-v-bloku-na-kljuc-koliko-stane-adaptacija-stanovanja/

Stram vas bodi atako poceni oglaševanje

New Report

Close