Najdi forum

Protivlomna vrata

Živjo, tukaj pišem če bi komu pomagal nasvet zadovoljne stranke. In sicer, prejsnji teden sem kupil nova vrata, fantje naredijo zadevo tako kot je treba in imajo zelo korekten odnos do strank. Zmontirali so profesionalno in v 3 urah, za sabo pa niso pustili nobenih smeti. Res priporočam to firmo ker sem zelo zadovoljen. Spodaj sem prilepil link.
https://www.facebook.com/vrataVarMod/
Spletno stran pa imajo se mi zdi varmod.si
Lep pozdrav L

Na podlagi te objave, sem poklicala podjetje Varmod. https://www.varmod.si/o-nas/

Zelo prijazni. Vrata so ravnokar zmontirali in odšli. Vse je potekalo zelo profesionalno in hitro in za sabo so vse pospravili. Določene prilagoditve, ki so bile potrebne, so opravili vrhunsko.

Imajo protivlomna vrata istega dobavitelja kot jih je prodajal Val, le da je montaža Varmod veliko kvalitetnejša (sem primerjala moja s sosedovimi).

Če podjetje nima niti par Eur za obajvo reklame ampak se poslužuje tako pritlehnega načina, potem njegova storitev ne more biti vrhunska.

nova
Uredništvo priporoča

Če podjetje nima niti par Eur za obajvo reklame ampak se poslužuje tako pritlehnega načina, potem njegova storitev ne more biti vrhunska.
[/quote]

Kaj pa je s tabo narobe???? Vrata so vgrajena!!! Vrata dejansko uporabljam!!!

Sicer pa, Val je imel ogroooomno denarja namenjenega za reklamo in poglej koliko ljudi je prinesel okoli, jim pobral denar in ni dostavil vrat.

Varmod pa niso zahtevali avansa, plačilo je bilo 100% po vgraditvi vrat.

Kaj pa je s tabo narobe???? Vrata so vgrajena!!! Vrata dejansko uporabljam!!!

Sicer pa, Val je imel ogroooomno denarja namenjenega za reklamo in poglej koliko ljudi je prinesel okoli, jim pobral denar in ni dostavil vrat.

Varmod pa niso zahtevali avansa, plačilo je bilo 100% po vgraditvi vrat.
[/quote]

Karkoli napišeš ti ne bo nihče verjel. Ko nekdo prične s šrikritim oglaševanjem enostavno človek izgubi zaupanje.

Verjetno obstaja kak razlog, da počnete to na tak način, meni ni znan.

Huuuuuuuudo….”preveč naivno” pa ti si bolnik, resno si poišči strokovno pomoč. Delaš neke sklepe, ki nimajo niti repa niti glave.

Sem zadovoljni kupec in protivlomna vrata, ki jih je montiral Varmod stojijo na vhodu v stanovanje in soseda bo tudi vzela pri Varmod, ko je videla kako izgledajo. Hvala, da je lucas objavil, da je zadovoljen kupec, drugače, bi bili še vedno brez protivlomnih vrat. To je to, sedaj pa ti ustvarjaj nore sklepe v svoji glavi, kaj kdo in kako, ker ti itak nihče ne bo verjel; tisti pa ki ti bodo, bodo zaradi tvojih blodenj brez kvalitetnih protivlomnih vrat (bodo pač plačali davek na neumnost).

Laž ima kratke noge in dolg nos. Zmerjanje drugega pa še poslabša mnenje o podjetju, ki ga “poskušate reklamirati”.

Na silo ne gre nič, raje dokažite s svojimi rezultati, da ste dobro podjetje, ne da se poslužujete takih metod.

Laž ima kratke noge in dolg nos. Zmerjanje drugega pa še poslabša mnenje o podjetju, ki ga “poskušate reklamirati”.

Na silo ne gre nič, raje dokažite s svojimi rezultati, da ste dobro podjetje, ne da se poslužujete takih metod.
[/quote]

Jaz NISEM VarMod podjetje!

Mislim, da ti mene zmerjaš, ko mi govoriš, da sem podjetje VarMod pa nisem. Brez veze, nima smisla. Kdor hoče naj verjeme tebi, kdor hoče naj verjeme meni, da so moji posti iskreni in sem zadovoljen kupce.

Jaz NISEM VarMod podjetje!

Mislim, da ti mene zmerjaš, ko mi govoriš, da sem podjetje VarMod pa nisem. Brez veze, nima smisla. Kdor hoče naj verjeme tebi, kdor hoče naj verjeme meni, da so moji posti iskreni in sem zadovoljen kupce.
[/quote]

O zmerjanju tvoje pisanje vse pove : “bolnik”, “strokovna pomoč”, “nori sklepi”, “blodnje”…so samo nekatere od besed, ki jim mirno lahko rečemo zmerjanje.

Vsak s trohico zdrave pameti in osnovami logike bo znal sešteti 2 + 2 ter bo vedel koliko je ura. Taka “reklama” se nikoli ni dobro obnesla.

ma kakšno reklamo si dela ta varmod

Jaz predlagam, da povemo kaj o firmah po prib. eno in več let rabe, kajti šele takrat se izkaže kvaliteta vrat – dostim se hitro po montaži povesijo vrata itd. Torej jaz ne bi hvalia neposredno takoj po montaži. Lepo bi bilo, da se oglasijo tisti, ki imajo že več let montirana vrata pa so še vedno zadovoljni.

Pozdravljenji,

zanima me ali ima kdo kakeršne koli izkušnje s podjetjem Varmod in njihovimi protivlomnimi vrati.

Ne morejo imeti več let montiranih vrat ko pa je firma čisto nova…..

New Report

Close