Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Kupujem PVC okna, kje ugodna?

Kupujem PVC okna, kje ugodna?

Kupujem PVC okna, morda kdo ve katero podjetje ima ugodne cene?

več stvari je tu pomembnih…..najprej kakšna okna želiš….dvojna tesnila, trojna, dvojno, trojno steklo, bela, finta les itd….koliko oken…eno ali celo bajto….( pomemben dejavnik pri končni ceni so stroški prevoza…pri enem oknu, ti ne pomaga dosti, če je na drugem koncu slovenije okno zastonj, ko pa te pride prevoz več kot montirano okno od bližnjega proizvajalca….
verjetno so kakšni mali privatniki poceni……od ta večjih so med dobrimi in cenejšimi zagotovo AJM, mogoče tudi MIK, ki pa mislim, da je malce dražji za nekoliko slabša okna kot AJM.

aja……izmeriš kakšna okna rabiš, kaj želiš…zasteklitev, tesnila, barvo, montažo, zaključna dela, demontažo starih itd….vse čim bolj natančno opredeliš in pošlješ mail vsem ponudnikom, ki jih najdeš….v roku enega tedna imaš vsaj deset ponudb….potem greš še v pogajanja….sploh če se gre za celo bajto….

nova
Uredništvo priporoča


Tle je nam v bloku delal. ( http://www.okna-vranesic.si/ ) Enaka kvaliteta materialov in primerno hitra vgradnja, za približno 1/3 cenejši od drugih primerljivih.

hvala

ČE OKNA MENJAVAŠ, je treba imeti celo ponudbo, koliko je montaža, pa odvoz ipd
Cene se zelo razlikujejo.

Mi smo v maju menjali 14 oken različnih dimenzij (6 oken tudi rulete). Doblili smo kar nekaj ponudb, končno smo se odločili za Termoglas. Firma res profesionalna. So pa vse naredili, tudi obdelavo z gibs ploščami, res popolnoma vse, vse. Imajo usposobljene delavce za čisto vse in nimajo podizvajalcev. Smo pa dobili kar velik popust glede na količino. Smo zelo, zelo zadovoljni.

Secom krško, sosedu so delali okna po naročilu, pol ceneje kot vsi ostali, kvaliteta primerljiva z ostalimi, sam zmontirano je pa bilo tak-tak ker imajo zunanje izvajalce za montažo.

+1 za Termoglas

Mi pa iščemo za zasteklitev terase na harmoniko vrata, ima kdo kakšen nasvet kam se obrnit?

Med vec ponudniki smo izbrali Termoglas Bostanj (Sevnica) in smo zadovoljni.

Tip-top okna

Okna Vranešič

Secom Krško, nam so zamenjali 5 oken, hitro, kvalitetno, troslojna zasteklitev, vse po normalni ceni. Res so dobri. Priporočam.

Avtor, če še uletavaš,…. Te dni sem po radiju slišal reklamo za eno firmo, da daje popust ampak to samo v petek 30%. Če maš recimo za 4 jurje oken, je to lepih 1200€ popusta.

Rulete imaš v igralnici in v Rusiji.

Tip – top okna 😉

Tip – top okna 😉
[/quote]

to to, evo zdej sem reklamo spet slišal, v petek 21.7…… 30% popusta.

Kot za vse, tudi za okna velja, kolikor denarja, toliko muzike. Tisti, ki so cenejši, imajo crap materiale, ki jih uvažajo iz Poljske, itd.
Saj, sprva se nič ne opazi. Čas pa hitro pokaže kvaliteto izdelka.
Trenutno res profitiraš kakšnih 30 %, ampak, čez 10 let jih boš znova menjal. Vmes pa preklinjal.

______________________

Praviš, da ste dobili kar velik popust.
Do koliko so stegnejo.
Mi smo zaenkrat na 1. ponudbi 10% popusta.
Bi šlo do cca 30%?

New Report

Close